Alarmantno stanje: Prvi put objavljeni detaljni podaci o odlasku hrvatskih liječnika na rad u inozemstvo

Naslovnica Forum Komentari članaka Alarmantno stanje: Prvi put objavljeni detaljni podaci o odlasku hrvatskih liječnika na rad u inozemstvo

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nema nikakvih informacija……za 2 tjedna tj. od 31.12.2016. I S T I Č U UGOVORI svim
ljekarnama u Rep.Hrvatskoj, sa HZZO-om ….. Novih nema…..nema natječaja…….ima li itko ikakvu informaciju o tome?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nema nikakvih informacija……za 2 tjedna tj. od 31.12.2016. I S T I Č U UGOVORI svim
ljekarnama u Rep.Hrvatskoj, sa HZZO-om ….. Novih nema…..nema natječaja…….ima li itko ikakvu informaciju o tome?

***znači idući mjesec možemo očekivati članak: Alarmantno: Sad iseljavaju i ljekarnici 🙂

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

hrvatska treba tražiti od EU i država u koje su liječnici otišli raditi obeštećenje za njihovo školovanje u HR i to u punom iznosu školarina + kamate! apsurdno je da jedna mala hrvatska plaća školovanje i praksu liječnicima koji na kraju rade u njemačkoj, švedskoj, engleskoj itd.!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

****belupo, a tko bi to u ime Hrvatske trebao tražiti? političari koje već 16 godina ista ta EU kod nas instalira za vazale?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


hrvatska treba tražiti od EU i država u koje su liječnici otišli raditi obeštećenje za njihovo školovanje u HR i to u punom iznosu školarina + kamate! apsurdno je da jedna mala hrvatska plaća školovanje i praksu liječnicima koji na kraju rade u njemačkoj, švedskoj, engleskoj itd.!

ne od država, od tih doktora koji odlaze. oni trebaju državi vratiti što je u njih uloženo. a mislim da je to oko 550.000 kuna. i mislim da država te iznose i traži od njih ako odu u nekom roku nakon specijalizacije. tako treba i biti jer ne može biti da mi svi financiramo edukaciju koju onda netko prodaje u stranoj državi. nebitno je tko će nam to platiti, ali to se mora platiti. ne smije se zaboraviti da je cijena jedne osrednje operacije oko 10.000 eura u materijalu, radnim satima i instrumentima pa je lako izračunati koliko to sve puno košta.

...povijest se ponavlja...

Koliko bi trebalo uzest inzinjerima, znanstvenicima…i svima drugima sta su imali tu cast i privilegiju zavrsit skolovanje u Hrvatskoj jer njihovi roditelji ocito nisu porezima,doprinosima i slicnim izdvajali za njihovo skolovanje. Izgleda da je u ovoj drzavi jedino ulozeno u likare,a drugi su se sami odskolovali. Cudno mi da nam politicari ne bjeze jer u njih je najmanje ulozeno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Svi ti koji odlaze iz Hrvatske , umjesto da sa nama svima nastoje stvoriti ovdje blagostanje , su obićne pizde.

.

Bogu fala ar nam politicari ostaju i stvorili su nam blagostanje ovdje. Oni su nase zlato. Da nema tih sta su isli vani i salju doma pomrli bi od gladi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Koliko bi trebalo uzest inzinjerima, znanstvenicima…i svima drugima sta su imali tu cast i privilegiju zavrsit skolovanje u Hrvatskoj jer njihovi roditelji ocito nisu porezima,doprinosima i slicnim izdvajali za njihovo skolovanje. Izgleda da je u ovoj drzavi jedino ulozeno u likare,a drugi su se sami odskolovali. Cudno mi da nam politicari ne bjeze jer u njih je najmanje ulozeno.

svima bi ja uzeo, ne brini. hoćeš van, može. plati pa idi. to što su im roditelji plaćali je zajednički fond kojeg su neki načeli više, drugi manje. sve se može izračunati, koliko je plaćano, koliko je koštalo…i onda poslati račun.

...povijest se ponavlja...


Svi ti koji odlaze iz Hrvatske , umjesto da sa nama svima nastoje stvoriti ovdje blagostanje , su obićne pizde.

slažem se. nitko se više ne želi lišiti ničega za dobrobit društva. samo se gleda lova i svoje dupe. to je odvratna pojava vidljiva na svakom koraku i kod većine ljudi. duh zajedništva ne postoji, osim deklaratorno. hrvati mrze svoju državu, to je očito. ne vole joj davati, samo vole uzimati.

...povijest se ponavlja...


…svima bi ja uzeo, ne brini. hoćeš van, može. plati pa idi. to što su im roditelji plaćali je zajednički fond kojeg su neki načeli više, drugi manje. sve se može izračunati, koliko je plaćano, koliko je koštalo…i onda poslati račun.

Interesantno. Kaznjavao bi nase ljude sto idu tamo gdje im je bolje. Koliko bi uzeo onda po glavi sirijskih imigranata sto idu gdje im je bolje. To je isto lako izracunat mislim toliko obroka po danu,toliko nocenja koliko je kostalo i kome poslati racun na kraju?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…svima bi ja uzeo, ne brini. hoćeš van, može. plati pa idi. to što su im roditelji plaćali je zajednički fond kojeg su neki načeli više, drugi manje. sve se može izračunati, koliko je plaćano, koliko je koštalo…i onda poslati račun.

Interesantno. Kaznjavao bi nase ljude sto idu tamo gdje im je bolje. Koliko bi uzeo onda po glavi sirijskih imigranata sto idu gdje im je bolje. To je isto lako izracunat mislim toliko obroka po danu,toliko nocenja koliko je kostalo i kome poslati racun na kraju?
[/quote]

sirijske imigrante bi zadržao pod svaku cijenu da ostanu u hrvatskoj jer su sirijci fini i kulturni ljudi, mirni i sposobni. njima bi platio da ostanu.
ne bih ja nikoga kažnjavao za ništa, samo neka vrate državi ono što je u njih uložila jer ti zaboravljaš da su neki dobili specijalizaciju, a netko drugi to nije uspio. i sad taj, koji je dobio, ide u njemačku, a država je u njega uložila 550.000 kuna. a ovaj koji je sjedio je izgubio 5 godina, eventualno se zaposlio u farmaceutskoj kući za veliku plaću i ne misli se vraćati u medicinu. dakle, mi ostajemo bez doktora i nema načina da se to spriječi. sad se vraćam na sirijce čiji su doktori vrhunski, ail 90% njih ne želi ostati kod nas na žalost. mi nemamo nikakve planove, ali ih zato ima njemačka. oni ne propuštaju nikoga da im ode, a od koga mogu imati koristi. sve ti je računica.

...povijest se ponavlja...


…ne bih ja nikoga kažnjavao za ništa, samo neka vrate državi ono što je u njih uložila jer ti zaboravljaš da su neki dobili specijalizaciju, a netko drugi to nije uspio.

Nije dobio jer ima lista. Znaci bodovi,ocjene,jezici… Jednom rjecju los student zavrsio s dvojom. Znaci ni Sirijci koji su vrhunski doktori(pretpostavljam lijecis se u Siriji pa znas kakvi su im doktori ili si to zakljucio preko fejsa) ni oni ne zele ostat. Pa triba ih kaznit sve mater im jeb.em sta ne zele ostat ovde.Stavit vojsku na granice s metkom u cijevi da niko ne mrdne.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ja sam za to da svi koji su nesto dobili, to i plate kada budu u mogucnosti.
Ali sam i za to da svi koji su napravili stetu i prouzrocili da u jednoj godini 150 000 ljudi ode… Isto tako plate.

Cudno je kako se nitko ne pita ovo sto Frankie kaze…koliki je netto priljev od ljudi koji su po svijetu.

Ako je otislo 500 visokoobrazovanih ljudi koji zaista puno kostaju, kako to da to zabrinjava samo par ljudi ovdje na forumu? Zasto politicari nisu zabrinuti. Moje je misljenje da je to njima apsolutno svejedno. Povecat ce kvote za uvoz nepismenih od nekuda sa istoka i njihov problem je rijesen.

New Report

Close