‘Ako su Slovenci uspjeli privući 14 mlrd. eura investicija iz Europe, a mi samo 3,8 mlrd., onda imamo ozbiljnih problema’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ako su Slovenci uspjeli privući 14 mlrd. eura investicija iz Europe, a mi samo 3,8 mlrd., onda imamo ozbiljnih problema’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mi imamo 555 jedinica lokalne samouprave s lokalnim šerifima i jednog besmrtnog 365

mi smo ipak zemlja slučaj

Povucimo međuodnos broja konferencija sa brojem uhljeba!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

možda su i kod nas povukli te pare, samo je pitanje na čije račune?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ivana Maletić sada šuti a kako je samo bila glasna kad njezini nisu bili na vlasti.

Meni je žao što mi nemamo novinare koji bi postavljali prava pitanja. Recimo, ministar Horvat je prošle godine u srpnju rekao, da se pripremaju velike investicije od nekoliko globalnih igrača i da će za dva mjeseca najmanje dvije od tih investicija biti potpisane. Osam mjeseci kasnije, ništa! I on se čudi, kako Slovenija privlači investitore, a mi ne? Zna li itko od naših vodeih glava, da samo VW u razvojni ciklus elektro-automobila do 2026 želi uložiti preko 80 milijardi €, Mercedes preko 50 milijardi, BMW preko 20 milijardi… tko prati što se događa na tenderskoj sceni, koliko naših gradova i općina se uopće prijavilo na natječaj za novu tvornicu elektro-automobila, koji BMW sada gradi u Debrecinu!?

Što mi jako dobro radimo, je filozofiranje i protresanje prazne slame, po raznim skupovima i eventima. Nakon toga opet sve zamre do iduće veselice.

Abc anything but Croatia…ti je skraćenica u business krugovima.
Inače ja kao glavni razlog zaostajanja ove zemlje vidim u tome kako je i bivša ministrica Martina Dalić rekla, da se u ovoj zemlji ništ ne događa bez politike. Mi smo još uvijek dogovorena ekonomija, a intervencija u Agrokoru i jamstva za Uljanik su samo eklatantni primjeri za to.

Romel, 22.02.2019. u 17:48
Hrvatska ima jedan od najpoticajnijih zakonskih okvira za investiranje u Europi, a što nam otvoreno priznaju svi u EU, no problem je u provedbi investicije

Jel to nešto kao drvena peć?

Investitora uvijek ima, pitanje je zašto nitko ne želi ulagati? Možda zato što je sve korumpirano, svi traže prvo mito da bi dopustili ikakvo ulaganje? Jel ste dobili odgovor ministre?

New Report

Close