Akademici: Nemamo novac, ali imamo argumente… I da, prijeti nam produljena depresija

Naslovnica Forum Komentari članaka Akademici: Nemamo novac, ali imamo argumente… I da, prijeti nam produljena depresija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

zanima me koliko su boldani autori citirani u međunarodnim časopisima, znači njihov rejting? pretpostavljam da su na dnu ljestvice..i pitam se pa tko su uopće oni?

dali bi mogli sastaviti listu stvari iz svoje akademske prakse koju su podarili prodali ili razvili u Hrvatskoj ili za Hrvatsku
imaju li i jednu aktivnost koja je imala za cilj hrvatsko dobro hrvatski napredak
imali i jedno misljenje ili stav o necem ili nekom na kojem su istrajali pa svojim akademskim zvanjem i autoritetom nametnuli pol. vlasti
jeza samo se za novac javlja svaka sramota od organizacije bilo to komora udruga građana tipa Dinamo pa i zaba digla nogu da se potkuje e moji akademici

što reći…….dvije godine prije dičnih akademika sam upozorio da ide velika depresija, ali me nisu slušali……..
sve dokumentirano na temi velika depresija…….


što reći…….dvije godine prije dičnih akademika sam upozorio da ide velika depresija, ali me nisu slušali……..
sve dokumentirano na temi velika depresija…….


Svaka čast kolega…od sada te pitam za sve…
…što misliš, jel bolji raženi ili zobeni kruh? Nakupila mi se neka kila viška… [cry]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Da li je to onaj Jakša Barbić???? Idejni začetnik privatizacije

Tko su oni uopće? Da, upravo je taj Jakša Barbić tadašnjoj garnituri na vlasti podario oruđe (prepisan i hrvatskoj tendenciozno prilagođen ZTD) kojim se i dan-danas vrši otimačina od malih poštenih dioničara a u korist pohlepnih i beskrupuloznih individua.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

komotno se mogu pridružiti Lesaru i njegovim lupetalima.

New Report

Close