Agrokor: Troškovi operativnog poslovanja i izvanredne uprave 1,32 milijarde kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Agrokor: Troškovi operativnog poslovanja i izvanredne uprave 1,32 milijarde kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo je pljačka neviđenih razmjera, i kod nas sve to samo tako prolazi…

Cijena prava sitnica:

od čega se 767,1 milijun kuna odnosi na trošak pravnih, financijskih i ostalih savjetnika te savjetnika za restrukturiranje.

Mene samo zanima što su oni restrukturirali?
Hrpa ekipe koja o biznisu nezna ništa, nego ima pokroviteljstvo i prodaje maglu da bi mogli izvući što više love prije nego što sve pukne.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


Cijena prava sitnica:

od čega se 767,1 milijun kuna odnosi na trošak pravnih, financijskih i ostalih savjetnika te savjetnika za restrukturiranje.

Mene samo zanima što su oni restrukturirali?
Hrpa ekipe koja o biznisu nezna ništa, nego ima pokroviteljstvo i prodaje maglu da bi mogli izvući što više love prije nego što sve pukne.

E upravo to.
Povremeno zatvore koji ducan kako bi mogli izvuci sto vise love.
U samo poslovanje Agrokor u zadnje 2 god nije ulozio lipe.
Ok, vozaci Konzuma dobili crnu obleku.
Mozda to pomogne 😁

Treba samo pogledat poslovanje savjetnika prije Agrokora i sada! Prije bokci sada uvažena gospoda! Hvala Boro!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Cijena prava sitnica:

od čega se 767,1 milijun kuna odnosi na trošak pravnih, financijskih i ostalih savjetnika te savjetnika za restrukturiranje.

Mene samo zanima što su oni restrukturirali?
Hrpa ekipe koja o biznisu nezna ništa, nego ima pokroviteljstvo i prodaje maglu da bi mogli izvući što više love prije nego što sve pukne.

Malo su se nakrali. Čini mi se da će i novi vlasnici biti nulovani.

Jadan Ivek preko 20 godina poslovao a nije uspio ni milijardu kuna zamračiti a ovi nazovi “savjetnici” su toliko uspjeli izvući iz Agrokora za godinu dana.

New Report

Close