Agram brokeri d.d.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agram brokeri d.d.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dragi članovi foruma.

Vidio sam da “onom drugom forumu” temu Agram brokeri d.d. pa hajde da ih i mi prokomentiramo.
Pogledao sam stranicu http://www.agram-brokeri.hr i mislim da je (zasad) najkorisniji dio “Dnevni pregledi”.

Bacite oko pa recite što vi mislite.

Pozdrav

Na kojoj poziciji radiš tamo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nezaposleni investitor.
Prenosim temu s drugog foruma.

Prednost je što nema minimalne provizije od 60 ili 80kn, već se uvijek plaća 0,4%.
Jako dobro kad Vam prođe manji dio naloga…

Imam dva pitanja:

Kakav imaju on line monitor (ako može print screen)????

I koliko su brzi u postavljanju naloga ???


Imam dva pitanja:

Kakav imaju on line monitor (ako može print screen)????

I koliko su brzi u postavljanju naloga ???

Ovisi koliko su popili prethodne večeri.

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

ažurni su, susretljivi, imaju najniže provizije, registriraju dionice kod prijenosa iste sekunde, a evo ti i streamer u privitku

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@Rekviem

Ja nemogu to otvorit ….

smanjuje se minus.......

ne znam, to je obična gif datoteka, svaki grafički program ju otvara, a i internet explorer. evo ti preko imageshack u jpg formatu.

http://img299.imageshack.us/my.php?image=agramzw7.jpg

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ažurni su, susretljivi, imaju najniže provizije, registriraju dionice kod prijenosa iste sekunde, a evo ti i streamer u privitku

Danas kad nemaju posla svi su susretljivi i brzo obavljaju posao, tako da ih to ne razlikuje od drugih.

Krenuli su u agresivnu kampanju jer očito moraju zadovoljiti novog poslodavca. Kriza se produbila i produljila tako da im je pozicija prema poslodavcu vrlo nezahvalna, jer su im se planovi pri prelasku izjalovili.

Čuo sam od nekih u Zagrebu koji su prije radili preko njih kako su nezadovoljni njihovom reakcijom i ponašanjem na početku i tijekom zahuktavanja krize.

Bez namjere da ikog omalovažavam savjetujem malim ulagačima oprez, jer dolazi vrijeme kada se dijelovi financijske industrije bore za svoj opstanak i treba se čuvati slatkoriječivih brokera bez obzira iz koje kuće dolazili.

meni radi ,obicna gif datoteka, svidja mi se sucelje,jednostavno i pregledno,,,,na korak do odluke…..


Prednost je što nema minimalne provizije od 60 ili 80kn, već se uvijek plaća 0,4%.
Jako dobro kad Vam prođe manji dio naloga…

To je prava stvar.



ažurni su, susretljivi, imaju najniže provizije, registriraju dionice kod prijenosa iste sekunde, a evo ti i streamer u privitku

Danas kad nemaju posla svi su susretljivi i brzo obavljaju posao, tako da ih to ne razlikuje od drugih.

Krenuli su u agresivnu kampanju jer očito moraju zadovoljiti novog poslodavca. Kriza se produbila i produljila tako da im je pozicija prema poslodavcu vrlo nezahvalna, jer su im se planovi pri prelasku izjalovili.

Čuo sam od nekih u Zagrebu koji su prije radili preko njih kako su nezadovoljni njihovom reakcijom i ponašanjem na početku i tijekom zahuktavanja krize.

Bez namjere da ikog omalovažavam savjetujem malim ulagačima oprez, jer dolazi vrijeme kada se dijelovi financijske industrije bore za svoj opstanak i treba se čuvati slatkoriječivih brokera bez obzira iz koje kuće dolazili.
[/quote]

u redu onda ti ostani na lopovskom PBZ investoru i imaj nemogućnost zadavanja naloga u najkritičnijim trenucima. Uostalom, ja nemam brokera da mi vodi portfelj, već imam svoj račun. Ako mi se nešto neće svidjeti, prebacit ću se drugdje. S PBZ investora ovamoi mi je trebalo točno 1 dan, uključujući prijenos dionica na i sa SDA. Nitko nije nedodirljiv, slažem se, ali dok je sve u redu ja ovdje ostajem.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Hmm, ako rekvijem tako kaže nema razloga da mu ne vjerujemo. Ja sam u principu s Abacusom zadovoljan, ali ako danas kupim pa prodam za 50 000 kn puta 2, to je 100 000 *0,006 je 600 kn a *0,004 je 400 kn, znači 200 kuna, nije puno al će me svakako razveseliti, je li. Investor sam imao a da valja, ne valja…

New Report

Close