AGMM (Agromeđimurje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska AGMM (Agromeđimurje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo dosta je bilo prepiske o AGMM na raznim temama, pa mislim da je ova dionica svakako zasluzila da joj se otvori tema.

***obrisano***

no da ne duljim. danas smo imali lijep rast do 2250,00, a u kuluarima se suska da se taj rast događa zbog dvije stvati:
1. prilično bolji rezultati za 2005 koji bi trebali biti uskoro objavljeni,
2. nove promjene u TOP10 koje bi mogle znaciti da neki lokalni igraci ulaze u AGMM s ciljem strateskog povezivanja, a i moguceg preuzimanja…

vidjet cemo uskoro u kojem ce smjeru krenuti ova prica ***obrisano***

Meni to sve izgleda kao pumpanje cijene onih koji su nakrcavali po 1400-1800 i sad dižu cijenu da se iskrcaju. Dosadašni rezultati poslovanja su koma pa sumnjam da će za 2005. biti dramatično bolji. Ako već netko smatra da AGMM vrijedi 3000-4000 kn nek raspali po prodaji na 2250 gdje čeka 6H nalog pa da vidimo [smiley1]

Prema očekivanjima, krenulo AGMM prema dolje. ***obrisano***

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira AGMM-R-A
Stanje na dan: 24.03.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
MEĐIMURSKA BANKA D.D. ČAKOVEC ČAKOVEC, HRVATSKA
AGROMEĐIMURJE D.D. ČAKOVEC ČAKOVEC, HRVATSKA
PAHEK ZVONIMIR GORIČAN, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D. ZAGREB, HRVATSKA

VODOGRADNJA D.D. VARAŽDIN, HRVATSKA
SILADI JOSIP ČAKOVEC, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HVB SPLITSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO/GLOBAL INVEST D.O.O. ZA GLOBAL EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND SPLIT, HRVATSKA
TOMŠIĆ TOMISLAV SELNICA, HRVATSKA
TVORNICA STOČNE HRANE D.D. ČAKOVEC, HRVATSKA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA

PBZ i Tvornica stočne hrane kupuju i dalje

sto velis falconers. zanimljiva ekipa kupuje moram priznati. s obzirom na ove promjene mislim da ce vec slijedeci tjedan pokazati da nisi bio u pravu!!!

Nek ostane zabilježeno: AGMM najtrgovanija dionica na VSE posljednja dva dana (3,55 mil) a cijena je čak porasla nakon 10.05. Jedna od rijetkih stabilnih dionica u vrijeme žestoke korekcije.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Nek ostane zabilježeno: AGMM najtrgovanija dionica na VSE posljednja dva dana (3,55 mil) a cijena je čak porasla nakon 10.05. Jedna od rijetkih stabilnih dionica u vrijeme žestoke korekcije.

nista posebno se danas nije događalo sa AGMM. vecina transakcija je bilo preslagivanje unutar jedne kuce.
no cinjenica je da ponovo imamo velikog kupca (Fimini fondovi)

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

i da. ako nekog interesira jucer je onih prvih 300tinjak komada prodavao RBA. oni su svoje rasprodali tako da vise nece smetati

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

http://www.vse.hr/kotacije/jdd/agmm/AGMM-2006-06-30.xls

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

ova dionica je na pola Bv i najmanje je rasla….dividenda je 60kn…čekam možda još padne pa da uđem

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

ova dionica je na pola Bv i najmanje je rasla….dividenda je 60kn…čekam možda još padne pa da uđem

Mislim da pravo zboriš, i ja čekam lagani ulazak ovdje.
Podcijenjena dionica kojom se povremeno trguje. Firma posluje u pozitivi, uloženo dosta sredstava za natkrivanje voćnjaka ( zaštita od tuče ), ušli su i u proizvodnju čistih voćnih sokova od jabuke, koji su odlični, itd….,. možda nedostaje još malo jači marketing – menadžment, pored svega mislim da će u budućnosti još bolje poslovati. Ova dividenda isto nije tako loša. 60 kunića!

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

ovakve dionice su najslađe….stoje,stoje,miruju ,spavaju ,al kad krenu onda ne staju na stanici,nešto slično se dogodilo TNSA-u

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Ima nalog 5h na 2050 koji plaši kupce, pa se nitko ne usudi po asku dirati. Firma ima rijetko dobro viđene pokazatelje sigurnosti gdje je pozitivni neto radni kapital skoro jednak tržišnoj kapitalizaciji.

Kada ide dividenda?

Rok je do 31. 12 tekuće godine.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close