Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
ADPL 166,99 166,67 166,99 166,72 166,67 166,99 70 11.670,10 0,60%
Skaro 15.2.2012.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

Nije dobro da se ljude izrabljuju, to čak ni za business dugoročno nije dobro

Jubito 26.7.2008.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
55%

Raspitao sam se, nema nikakvog izrabljivanja radnika, plaće u proizvodnji su iznad prosjeka RH.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=775265 [forum.hr]
To što je zadnji lik Scytales napisao na forumu su zlonamjerna i neutemeljena trabunjanja.

Zadnja izmjena: Jubito (12.10.2017. 20:39)

halfte trinken, halfte Šarcu geben

tartufar 16.6.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
66%

Jubito

Raspitao sam se, nema nikakvog izrabljivanja radnika, plaće u proizvodnji su iznad prosjeka RH.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=775265 [forum.hr]
To što je zadnji lik Scytales napisao na forumu su zlonamjerna i neutemeljena trabunjanja.

Zaista nemam pojma za ADPL ali svejedno izražavam sumnju u vaš izvor informacija. Sumnju temeljim na tome što i sam radim u automobilskoj industriji…firma je reda veličine cca 1/3 ADPL (po broju zaposlenih i prihodima) i plaće se u proizvodnji kreću od 3 do 4 tisuće kuna za rad u 4 smjene (2 dana ujutro/2 popodne/2 po noći/2 slobodan i tako “u krug” bez subote, nedjelje ili praznika)…samo “sretnici” sa više godina staža i osobnim dodatkom eventualno stignu 5 tisućica, a to je podosta manje od prosjeka RH…ponavljam, to ne mora značiti da je tako i u ADPL.

TRTF-R-A:
Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

ioreskovic 30.3.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
-

@Jubito
Ne padajte na provokacije, Adpl drzi do radnika…je da malo su poceli mahnito sa ugovorima preko agencija krenuli, al mislim da dobro upravljaju

Juka 8.12.2016.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

Znam par radnika iz te firme i mogu ti reć da se nikad nisu požalili. Sve im je uredno plaćeno . Ipak je to sistem i nema presinga kao u malim firmama pa ne znam odakle taj pojam izrabljivanje.
Ovi sta rade u adpl vjeruj mi znaju i vide kako je radit u malog privatnika di ti u pravilu nema prekovremenih i urednog godisnjega a stres daleko nepodnosljiviji.

Barikb 19.4.2016.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
60%

Šuplja priča to izrabljivanje da ne bolje šupljija biti. To je kao ona priča
da je prije bilo bolje. To što si putovao 2 i po dana od Zagreba do Splita nema veze.
Tko neće radit neće jbg.

Juka 8.12.2016.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Vidiš promakao mi je ovaj članak Ili sam ga ovlaš pročitao.
Citiram : “Lani je ovaj pogon ostvario realizaciju od 170 milijuna kuna, a ove godine plan je rekordnih 205 milijuna kuna.”

Znači reprezentativan primjer tvornice u Solinu zada si je cilj 20 % veću realizaciju nego lani fino,fino

Zadnja izmjena: Juka (13.10.2017. 1:16)
inzinjer 20.1.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
20%

Svi koji su za komunizam
imam jednu obavijest komunističke zemlje su
Sj. Koreja i Kuba…..
U svim ostalim je kapitalizam a u kapitalizmu ako radnik ne ostvaruje profit na radnom mjestu zatvata se radno mjesto… a to je izrabljivanje

havi 4.6.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
40%

nisam stigao prije, ovo su podaci za prosjecnu neto placu :
2012———– 5306 kn
2013———– 5059
2014———- 5369
2015——— 5900
2016——— 6214

po meni nema govora o izrabljivanju, da je drzavna firma , imali bi najvjerojatnije vece place i tvrtka bi bila pred bankrotom :(
ovako mislim da ide sve svojim tokom u pozitivnom smjeru….

Doma-goj 18.8.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

Veoma dobre vesti iz Rusije!!

http://rusautonews.com/2017/10/09/russian-car-market-has-grown-by-18-in-september-2017/ [rusautonews.com]

“ pessimus dux Croatorum ”

Jubito 26.7.2008.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Nešto od ovoga mora zakačit prihode AD Plastika:

Vaš link … [rusautonews.com]

Automobile production has increased by 19% within the first eight months of 2017 !

Zadnja izmjena: Jubito (16.10.2017. 20:03)

halfte trinken, halfte Šarcu geben