88,03 posto učitelja odbilo ponudu Vlade, nastavlja se štrajk u školama

Naslovnica Forum Komentari članaka 88,03 posto učitelja odbilo ponudu Vlade, nastavlja se štrajk u školama

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bandu uhljebsku treba nalupati, a ne pregovarati s njima.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

sve ovo danas u hr. poprima oblike scenarija iz grčke, doslovce i ekonomija i sustav i sve… i tamo su “razmaženi” drž službenici štrajkali danima zahtjevajući pare kojih nije bilo, niti im je imao tko dati ali to njih nie bilo briga, oni su htijeli i gotovo, nema diskusije a neki su ćak i bili agresivni…i kuda ih je to dovelo…u bankrot!

tako i danas u hr, gospodarstvo se svelo na turizam i rentjerstvo, državni i javni sektor su nabujali preko svih mijera, najproduktivnije stanovništvo je potražilo život izvan granica hr, još ponešto tvrdokornih privrednika nekako drži glavu iznad vode ali sve teže pod pritiskom sve večih poreza i troškova a politika evidentno ne zna što će i gubi kontrolu nad trgovačkim sustavom upravljanja koji su sami složili – ja tebi posao ti meni glas,… već sada ih birokracija uopće ne doživljava nazivajući ih svakakvim nazivima kao listopadno drveće ili žetončići…

ne znam kuda ovaj bunt onih kojima je u stvari vrlo dobro vodi ali znam da neće dugo, niti će po njih ispasti dobro jer realno pa taman i da izforsiraju traženo povečanje, to ne može trajati dugo…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

kojebicjenti

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ako učitelji još malo budu otezali, navući će na sebe bijes mnogih, jer ionako ovo što im se nudi nije zbog njihove zasluge i rada, nego zbog djece, da dalje ne hlape (možda u stvari više hlape u školi) kod kuće, jer kada se spominje da će možda nadoknađivati izgubljeno i do srpnja, mnogi će biti nezadovoljni,
mislim da sada koriste maksimalno gužvu pred izbore da ostvare za sebe benefite, ali kada se počne računati, prosjek od 7 i nešto tisuća kn je sigurno primjeren prosječnoj plaći u Hrvatskoj, što su oni upeli oči u najplaćenije uhljebe u državi i priželjkuju se koeficijentima približiti njima, to je druga stvar, možda da probaju prosvjedovati da se drugima smanji, tu bi dobili veliku podršku građana,

evo i ekonomisti su valjda na nekoj osnovi, a ne na pamet donijeli zaključak
http://www.seebiz.eu/sonje-bilo-bi-realno-prihvatiti-ponudu-vlade/ar-201281/

Sudski zabraniti štrajk kad već ne može radna obveza iako se ovdje radi indirektno o ugrožavanju nacionalne sigurnosti, ne platiti ni dana štrajka i roditelji 30-tak tisuća maturanata i isto toliko osmoškolaca podnijeti kolektivnu tužbu protiv sinidikata i uzeti im milijune kako bi platiti djeci instrukcije (koje i inače plaćaju) jer dvije prelomne generacije djece kojima se određuje budućnost neće dobiti potrebno obrazovanje koje im je zajamčeno ustavom i tako sindikate odvesti u bankrot kao opomenu budućim vođama sindikata.

Bagra sindikalna vodi školstvo.
Sram i stid ih može biti, uvesti odmah radnu obvezu pa neka onda pregovaraju koliko hoće a ne da su im djeca taoci.

New Report

Close