10 najprivlačnijih zemalja za umirovljenički život

Naslovnica Forum Komentari članaka 10 najprivlačnijih zemalja za umirovljenički život

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Penzići, NEĆE OVAJ SISTEM PENZIJA JOŠ DUGO.Neoliberalizam omogućuje iživljavanje najprljavijih strasti i nagona , a to je grabež i egoizam. U takvim uvjetima na površinu u elitu isplivaju najnezreliji, najoštećeniji psihički i unište civiliziranost toga društva što završi regresijom i propašću te civilizacije. Pojave se razni Neroni, Kaligule , Hitleri i njihova svita. A kod nas je još gore. Feudalizam. Sve će to narod krvavo platiti. I neće ovaj neuspio projekt u Hrvatskoj po nikoga dobro završiti, kao što nije dobro završilo po Indijance u Americi i Aboriđine u Australiji. Nitko, ama baš nitko neće doći na ove prostore nešto nam dati, već uzeti sve što bude mogao. Kao što «prijateljska» Njemačka sada traži od «prijateljske» Grčke da joj preda svoje otoke, a strane banke u Španjolskoj istjeruju ovrhama iz svojih domova 400 000 španjolskih familija, a njih 260 Hrvata(ha, ha, ha…poškakljite me) u svoje džepove je s blagoslovom zapada utrpalo u samo 20 godina, čitavih 30 milijardi dolara (nekad u vlasništvu naroda).Ovakva zapadna civilizacija nema budućnost, a mi smo njen dio , njihovih slugu sluge….

Mirogoj bb. Smještaj i tišina zagarantirani, dok imate love da plaćate najamninu.

U suprotnom Vas izvade, usitne i bace u zajedničku rupu.

Treba osloboditi rake za ove dođoše kaj imaju love, a žele biti mrtvi na nivou.

Kao da je važno, kad ti je duh potpuno na drugom mjestu.

lp

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

Ja ne razumijem ovu rečenicu: “Istraživanje je temeljeno na sljedećim faktorima: troškovima života, klimatskim uvjetima, cijenama imovine, zdravstvenom skrbi, lakoćom integriranja umirovljeničkom infrastrukturom i načinima zabave te posebnim beneficijama za umirovljenike.” Je li to netko pročitao, ili je samo lektor intervenirao na pola, a pola je ostalo iščašeno?

http://www.youtube.com/watch?v=skB_o1DCsa4

New Report

Close