OKUPLJANJE POLURETARDIRANIH FORUMAŠA

Naslovnica Forum Razno Ležerno… OKUPLJANJE POLURETARDIRANIH FORUMAŠA

eto da se i ja javim sa željom da se okupe poluretardirani forumaši radi doprinosa našem tržištu kapitala. predložite teme i lokaciju susreta a ja ću se sigurno odazvati.

...povijest se ponavlja...


eto da se i ja javim sa željom da se okupe poluretardirani forumaši radi doprinosa našem tržištu kapitala. predložite teme i lokaciju susreta a ja ću se sigurno odazvati.

ak mene kao retardiranog prihvacate ja zasigurno dolazim
evo neka lokacija bude virtualna stranica….mislim da nam tamo nitko nece nista zameriti
pofuk



eto da se i ja javim sa željom da se okupe poluretardirani forumaši radi doprinosa našem tržištu kapitala. predložite teme i lokaciju susreta a ja ću se sigurno odazvati.

ak mene kao retardiranog prihvacate ja zasigurno dolazim
evo neka lokacija bude virtualna stranica….mislim da nam tamo nitko nece nista zameriti
pofuk
[/quote]

dakako, a pozivam ujedno da nam se pridruže svi ljubitelji prekrasne manifestacije po nazivu DORA jer izlučna večer dore vrlo me dirnula. nema ljepšeg nego kad se mladež zabavlja na takvim predivnim festivalima. red pjesme, red šale mirka fodora i duška čurlića, red plesa—ma ima li ičeg ljepšeg od toga. kakvi milijuni, kakva kriza, samo nek nam što dulje poživi naša dora.

...povijest se ponavlja...

Ajmo svi na:
http://sekunda.forums-free.com/

Takvu ekipu tražim.
Ajmo, ajmo, šta se čeka!!!
Pakuj krpe i kreni! [thumbsup]

New Report

Close