societe generale – poštivanje hrvatskih zakona

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska societe generale – poštivanje hrvatskih zakona

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dana 01012010 počinje primjena novog zakona o prije vremenom vraćanu kredita bez naknade jutros zvao Splitsku banku da se pribilježim za vraćanje kredita a ovi nemaju pojma o tome a inače uzimaju 4% naknade Ženska mi je rekla da će mi javit i oko 16h je nazvala i rekla mi da stvarno zakon postoji a kako oni tumače da imaju godinu dana za prilagodbu Otvaram ovu temu i radi sviju koji misle uzet kredit kod njih da im ne vjeruju ništa Non stop se reklamiraju sa niskim kamatama i brzim kreditima a kad vam odobre onda u godinu dana dignu kamate dva puta Molim da se piše malo kako je kod drugih banaka i jel one imaju prilagodbu od 1 godine ili se poštuje hrvatski zakon Hvala

pobogu zasto 3x ista tema???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dvaput je dvaput ali tri puta je tri puta [lol]

p.s.
mora da je toliko revoltiran da niti sam nije primjetio da je otvorio tri puta


pobogu zasto 3x ista tema???

Svakim danom je terabaj serverskog prostora sve jeftiniji.
Zato nam i trebaju ovakve besmislene teme.
Raspalite.

LP

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.


pobogu zasto 3x ista tema???

Prvi put otvarao temu pa nesvjesno stiskao 3 puta Za prvi puta može oproštaj



pobogu zasto 3x ista tema???

Prvi put otvarao temu pa nesvjesno stiskao 3 puta Za prvi puta može oproštaj
[/quote]
ovo je portal za tebe:
http://reklamacije.net/

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

http://www.poslovni.hr/143963.aspx

Pazi sad kako kukaju sluge okupatorskih banaka!!! Živi dokaz neinteligencije ili nezajažljivi apetiti lihvara?? Kad vrate kamatne stope na razinu primjerenu gospodarskom trenutku – vratiti će i normalnu potražnju za kreditima. I šta se čeka gospodo zelenaši??? Grebete za posljednju lipu iz džepa opljačkanih i pokorenih hrvatskih građana. [angry]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


http://www.poslovni.hr/143963.aspx

Pazi sad kako kukaju sluge okupatorskih banaka!!! Živi dokaz neinteligencije ili nezajažljivi apetiti lihvara?? Kad vrate kamatne stope na razinu primjerenu gospodarskom trenutku – vratiti će i normalnu potražnju za kreditima. I šta se čeka gospodo zelenaši??? Grebete za posljednju lipu iz džepa opljačkanih i pokorenih hrvatskih građana. [angry]


Tako je kolega kad su dizali kamate govorili o rastu izvora financiranja a sad kad je izvor financiranja debelo pojeftinio ne pada im napomet smanjit kamate Konkretno Splitska banka ovi likvidni plaćaju za njihove promašaje Nemojte ni pomislit dizat kredit kod njih imate Hipo koji je debelo jeftiniji od njih

Nije mi zelja branit banke ali dok je bilo stednje po visokim kamatama morali su i krediti biti po visokim kamatama. Kamata na stednju je pocela padat… sad bi se isto trebalo dogodit i sa kamatama na kredite.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Dana 01012010 počinje primjena novog zakona o prije vremenom vraćanu kredita bez naknade jutros zvao Splitsku banku da se pribilježim za vraćanje kredita a ovi nemaju pojma o tome a inače uzimaju 4% naknade Ženska mi je rekla da će mi javit i oko 16h je nazvala i rekla mi da stvarno zakon postoji a kako oni tumače da imaju godinu dana za prilagodbu Otvaram ovu temu i radi sviju koji misle uzet kredit kod njih da im ne vjeruju ništa Non stop se reklamiraju sa niskim kamatama i brzim kreditima a kad vam odobre onda u godinu dana dignu kamate dva puta Molim da se piše malo kako je kod drugih banaka i jel one imaju prilagodbu od 1 godine ili se poštuje hrvatski zakon Hvala

Da li s taj zakon počeo primjenjivati, konkretno kod Zagrebačke banke? Znači li to da se može otplatiti preostala glavnica kredita bez ikakvih naknada? Hvala



Dana 01012010 počinje primjena novog zakona o prije vremenom vraćanu kredita bez naknade jutros zvao Splitsku banku da se pribilježim za vraćanje kredita a ovi nemaju pojma o tome a inače uzimaju 4% naknade Ženska mi je rekla da će mi javit i oko 16h je nazvala i rekla mi da stvarno zakon postoji a kako oni tumače da imaju godinu dana za prilagodbu Otvaram ovu temu i radi sviju koji misle uzet kredit kod njih da im ne vjeruju ništa Non stop se reklamiraju sa niskim kamatama i brzim kreditima a kad vam odobre onda u godinu dana dignu kamate dva puta Molim da se piše malo kako je kod drugih banaka i jel one imaju prilagodbu od 1 godine ili se poštuje hrvatski zakon Hvala

Da li s taj zakon počeo primjenjivati, konkretno kod Zagrebačke banke? Znači li to da se može otplatiti preostala glavnica kredita bez ikakvih naknada? Hvala

[/quote]
Imaju prilagodbu cijelu ovu godinu a kažu da zakon vrijedi samo na novo odobrene kredite Za stare će ovisit o dobroj volji banke Ja isto čekam šta će odlučit pa da marvi vratim konkretno Splitska banka za koju preporučam da je obilazite u širokom luku Imaju najveću naknadu za odobrenj kredita najveću kamatu najveću naknadu za prijevremeno vraćanje Zvao Hipo banku za isti kredit imaju 300kn manju ratu

Zaba recimo naplaćuje kredite po srednjem tečaju, a Splitska po najvećem-prodajnom tečaju.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ta ista Splitska banka je posljednje dvije godine krvoločno dizala kamatnu stopu (svakih šest mjeseci) na ranije odobrene potrošačke kredite, uz sve ostalo što je naveo kolega Miroic. Također, samovoljno i bez najave promijenili metodu obračuna kamate sa konformne na proporcionalnu (tzv. zelenašku). Zaobilaziti u širokom luku – i moja preporuka.
Dok za potrošačke kredite koje imam u RBA, MB i PBZ – imam riječi pohvale odn. te banke su daleko korektnije u svom poslovanju sa građanstvom.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Ta ista Splitska banka je posljednje dvije godine krvoločno dizala kamatnu stopu (svakih šest mjeseci) na ranije odobrene potrošačke kredite, uz sve ostalo što je naveo kolega Miroic. Također, samovoljno i bez najave promijenili metodu obračuna kamate sa konformne na proporcionalnu (tzv. zelenašku). Zaobilaziti u širokom luku – i moja preporuka.
Dok za potrošačke kredite koje imam u RBA, MB i PBZ – imam riječi pohvale odn. te banke su daleko korektnije u svom poslovanju sa građanstvom.

Danas zovem Splitsku banku tj šeficu jedne poslovnice i pitam je za ovu novu ponudu kredita po 7,99% a ona sva ponosna kaže kako su najpovoljniji na tržištu Ja nju na to pitam šta će te napravit sa starim kreditima gdje je kamata12-13% jel moguć pad na normalne razine a ona kaže da nema pojma Kažem joj kako mogu novim klijentima nudit puno povoljnije kamate a stare derat Ona se našali i kaže da stignu i njih oderat jer je kredit na 5-10 godina a niko ih ne sprečava da dižu kamatu koliko god žele Ne nasjedajte lopovskoj Splitskoj banci jer je to skup lopova i prevaranata koji se dodvoravaju vlasnicima u Francuskoj i uzimaju astronomske bonuse Dolje marva iz Splitske banke

New Report

Close