Prodao stan za 1700, pa kupio po 1300 eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Prodao stan za 1700, pa kupio po 1300 eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kako kaze nas narod kako sijao tako ces da pozanjes, tako je i u poslu.
Na zalost u trci za trzisnim ucescem mnogi su zaboravili na funkciju u bankarstvu koja se zargonski zove Risk. Mnoge banke ce u 2010 (ili kako je ja vec volim nazvati MegaMiX godinom, bice svega pomalo) da plate danak nagle ekspanzije tako da ce ovrha tek da bude (kod mene nece, hvala Bogu pa smo konzervativni u procjeni rizika).
I da, drug moj drago mi je da si se pozicionirao na Amazonu i konacno postao korisnik blagodeti globalizacije.

Od kako sam sebe uhvatio u laži više nikome ne vjerujem!

o, da… puta dva 🙂
za sjajan nadimak 2010. godine – megamix.
i za opasku o pozicioniranju u boljoj strani globalizacije

inače, za idući broj imam poslasticu. dugo nisam vidio starog prijatelja. nazvao me za novu, pitam ga gdje je, a on će: eto sjedim sa svojim društvom iz hidroelektre…

www.knjigara.com

Aj daj opiši kakav je to stan prodan za 1700 i kakav je uzet za 1300?
Kolko kvadrata,koji kat il prizemlje,kakva zgrada,jel cigla il betonjara,jel blizu pruge,namješten,jel se plačalo solarno il kak,i tak dalje.
Ma i da su skroz isti moraš fakat imat nekih problema ak ideš Kajzericu i Klaru uspoređivat.Selo u zoni tramvaja i totalnu selendru u zoni štalice s kravicama.Šatro pet minuta vožnje razlike.Možda nedeljom.
Tebi skoro ko da je svejedno očeš živit na Gredicama il na Kamenarki.Podsused i Kustošija su ti isto na 5 minuta autom ak je cesta prazna.
Kad buš imal lovu u đepu ne bu ti svejedno osim ak ti ženi ne prekipi ko ovom luzeru iz priče.

i corava koka pogodi zrno
pofuk

New Report

Close