Sanader: Odluka o povlačenju iz aktivne politike bila je pogreška

Naslovnica Forum Komentari članaka Sanader: Odluka o povlačenju iz aktivne politike bila je pogreška

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

pada vlada

www.thpkr.com

Vežite se, kreću sranja!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Bogami, moglo bi bit "volatilno" sljedećih dana.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

toliko o Sretnoj novoj godini….a ponadao sam se da bi se mogli izvući u trečem kvartalu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

bolje da se povukao, nego da ga ulica linčuje.

Mislim da je Jadranka Kosor zadobila povjerenje vecine clanova HDZ-a. Ovo je zadnja sansa da se stranka uljudi. U Evropi ponašanje na kakvo smo navikli zadnjih 20 godina nece biti prihvaceno sa odobravanjem a Evropa ima i instrumente da to sankcionira. Osobno sam mišljenja da je ovo Sanaderov potez očajnika. Nešto kao "zaustavimo Reuters". Isto tako mislim da je šteta (za njega i njegove) nepopravljiva. Topnicka paljba je sve preciznija. Branio je Roncevica-Roncevic pao, branio Polanceca-Polancec pao, izdali ga Austrijanci, bedem Sanaderizma barba Luka se drma nakon uhicenja Metkovcana, Protega u zatvoru, Matkovicki se ministarska fotelja trese, Kalmeta na odlasku…….

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

jedino što sam si zaželio u ovoj novoj godini je da tog lopova vidim u lisicama kako ga sprovode na sud,nadam se unatoč ovom njegovom potezu očajnika da će do toga i doći.

Poštovani kol. Techman , ako sanader svojim povratkom u politiku uspije održati onu HDZovsku poslovicu "niko nije kriv bez pravovaljane sudske odluke" onda sve ovo što si napisao pada u vodu i još ćemo to morati dobro platiti!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Poštovani kol. Techman , ako sanader svojim povratkom u politiku uspije održati onu HDZovsku poslovicu "niko nije kriv bez pravovaljane sudske odluke" onda sve ovo što si napisao pada u vodu i još ćemo to morati dobro platiti!

Ipak ja sam optimist. Mislim da ce ova njegova akcija zavrsiti kao i ona "zaustavite Reuters".

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

sta se svi cudite??????
pa covek kad je odlazio nije rekao zbogom vec dovidjenja!!!!!!!!
pofuk

Vaš link
Sauron okuplja snage.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Sram ga bilo smrad nas je pokrao a sad bi u sabor da se4 zaštiti od progona, treba te ubit mamu ti j……, stidi se izdajniče takvi kao ti trebaju biti obješeni za jaja na trgu Bana Jelačića!!!!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Jedna riječ – smeće

zbilja ne znam što bih rekao KATASTROFA

New Report

Close