MOJNOVAC.NET

Naslovnica Forum Razno Ostalo MOJNOVAC.NET

Smatram da je taj forum uz ovaj najbolje što Hrvatska ima što se financijskih foruma tiče, pa samim time bez objašnjenja je nestao pa bih volio da isti uskrsne. Ima li tko ikakvih saznanja o njemu. Hvala!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Postoje razne teorije, a najvjerojatnije je da se sam forum nekome zamjerio i vjerojatno je vlasnik dobio pozamašnu svoticu da ga ugasi.


Postoje razne teorije, a najvjerojatnije je da se sam forum nekome zamjerio i vjerojatno je vlasnik dobio pozamašnu svoticu da ga ugasi.

Ne vjerujem u te teorije zavjere s obzirom da je sada vrijeme kada je sve tako kako je. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Šteta ako ode tamo se uvijek moglo naći kvalitetnih komentara

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Baš šteta, balansiranje između dva foruma je bilo vrlo zanimljivo.
Jer kada jedan dosadi malo na drugi i obrnuto.
Stara židovska: da Bog da imao, pa nemao.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A mislio sam da je jednostavno nemoguće da se tako naprasno ubije jedna zajednica .

žalosno,žalosno da se tek nako 7 dana,na apsolutno najkonkurentnijem forum povede rasprava o nestanku istog . žalosno da se nitko od moderatora nije oglasio s najmanjom isprikom zajednici koju je moderirao . žalosno da se vlasnik nije oglasio,u najmanju ruku moga je reći,pederi jedni,tko vas je….e,dosta mi jevas i vašik ispraznih naklapanja,ja gasim svjerlo i to je to….

žalosno…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


A mislio sam da je jednostavno nemoguće da se tako naprasno ubije jedna zajednica .

žalosno,žalosno da se tek nako 7 dana,na apsolutno najkonkurentnijem forum povede rasprava o nestanku istog . žalosno da se nitko od moderatora nije oglasio s najmanjom isprikom zajednici koju je moderirao . žalosno da se vlasnik nije oglasio,u najmanju ruku moga je reći,pederi jedni,tko vas je….e,dosta mi jevas i vašik ispraznih naklapanja,ja gasim svjerlo i to je to….

žalosno…

Ni riječi o nestanku tog foruma, kao da je paradajz pao iz vrečice pa koga briga. IMaš pravo Crumarix…žalosno. [cry]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne vjerujem u te teorije zavjere s obzirom da je sada vrijeme kada je sve tako kako je. [bye]

Ukoliko si pratio temu JDBA, znat ćeš o čemu pričam 😉

Kužim što želiš reći, ali mislim da nije tu stvar.
Na kraju, administrator ne raspravlja, tu je moderator pričao.
Uostalom, što smo u srednjem vijeku pa treba cenzuritati mišljenja?
Sramota! Dolje sve, dolje cijela država!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kolega valentine preemotivni ste za ovaj sport…

To je sport za naše ljudi,
tu se niski udarci ne sude,
ima samo pauza mala,
da čistačica pomete zube.

Nažalost, ali činjenica je da smo u srednjem vijeku. Nije bitno tko je raspravljao, bitno je da su se dečki organizirali preko tog forumu i nanijeli mafijašima štetu u milijunskim iznosima. Zašto ti se čini nevjerojatno da je Alen dobio recimo 20-30k EURa da sve to fino stavi down?


Kolega valentine preemotivni ste za ovaj sport…

To je sport za naše ljudi,
tu se niski udarci ne sude,
ima samo pauza mala,
da čistačica pomete zube.

NIšta, samo osjećam prazninu. Taj forum i ovaj otvaram prve ujutro, komunikacija je to, pa makar virtualna, o temama koje obožavam. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Stvarno velika šteta.
Svih 11 članova foruma mojnovac su iznenađeni i uvređeni ovim događajem.
Taj forum je bio katastrofa.
Pa zamislite forum gdje je najčitanija tema Slobodna Dalmacija a napiše se 10 postova dnevno na svim temama zajedno i 10 na komentarima trgovanja.
Pa to ne da je trebalo zatvoriti nego nije trebalo ni otvarati [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Marko je na hr.misc.financije prije neki dan napisao:

Portal mojnovac.net nece biti dostupan neko vrijeme iz tehnickih razloga,
ali nije i nece nestati.

lp

Djeluje da zna šta govori. [proud]

I Love the Smell of Profits in the Morning!

New Report

Close