Gube osam mjeseci i 80 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Gube osam mjeseci i 80 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

NE MOGU VJEROVATI …!!!! Ko da živim u drugoj državi…..

Pa , naravno….da morate svi imati uporavnu dozvolu i tek onda prodavati stanove……SAMO MI NA SJEVEROZAPADU
DRŽAVE MORAMO POŠTIVATI ZAKON, JER KOD NAS TO VRIJEDI….A ZA OSTATAK DRŽAVE… NE????

Ma, znojite se !!! Onako, kako smo se ovdje znoje u graditeljstvu i pravosuđu ..duže vrijeme!
Valjda će to biti jedanput ista država i isti zakoni za sve !!!!

Platite:
– izmjene i dopune GLAVNIH PROJEKATA
. SATNICE nadzornih ovlaštenih inženjera
– A-.TESTE, PROTOKOLE- STUDIJE ….ISPITIVANJA……I SVE OSTALE .IZDARIJE, kao i svi drugi na sjeverozapadu
lijepe naše….I ONDA….po metru kvadratnom – ELABORATE ETAŽIRANJA, pa sve kad udovoljite, onda se
upisujte i prodajte po tim cijenama kojima možete….o.k.?….
Pazi ti ove developere…… oni bi samo rješavali papirnati dio..a zgrade nek kupci stavljaju pod hipoteku
– pod krovom – ….. ma , kaj pod krovom, TEMELJE UCRTAJTE U KATASTAR…i prodaja može početi u AUTOCAD-u….
po novinama….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

I sam se bavim gradnjom, ali ne pada mi na pamet prodavati maglu kao što je to do sada većina kvazi investitora radila. Tuđim novcima su investirali gradnju, a nisu davali nikakvo jamstvo da će objekti zapravo i biti završeni. Ja sam za prodaju, isključivo, ključ u ruke. Neka kupac vidi što kupuje i za što daje ogromne novce.

konačno.sto puta.B R A V O

Što je 230 dana čekanja da se sve sredi papirnato prema 30 godina otplate kredita koji ti pojede pola i više plaće. Za takvu obavezu se isplati strpjeti i vidjeti što ćeš to otplaćivati cijeli svoj radni vijek.

Baš mi je žao ove jadne graditelje, žale se što ne mogu prodavati “mačka u vreći” kao do sada, može li itko zamisliti da tvornica automobila prodaje aute dok su u fazi samo školjke? Nekad bilo sad se spominjalo, samo. Sada svi žele vidjeti auto koji kupuju i birati boje, a ne kupovati ono što ispadne. Zašto bi sa stanovnima bilo drugačije. Žalopojka je baš dobro sročena kao briga za kupce, kao zbog brige za njih, omogućimo im kupovinu nečeg poludovršenog. Međutim ništa ne kažu što se s lovom i kupcem događa u takvim slučajevima kada investitor odustane od daljnje gradnje, reciomo zato što je otišao u stečaj ili nešto slićno. A bilo je takvih slučajeva, da su građani ostali i bez love i bez stanova, sa nesmiljenom ratom za kredit. Nisam čula niti za jedan slučaj da su udruženja developera reagirala i preuzela na sebe obavezu otplate tih kredita.

New Report

Close