Europski Oglasnik za nekretnine

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova Europski Oglasnik za nekretnine

Zahvaljujemo se MamaMia.com portalu. U ovoj sveopcoj svijetskoj krizi, mi smo preko portala iznajmljivali sobe u Istri kroz cijelo ljeto 2009. Popularnost portala na Europskom trzistu nam je omogucila da uz malu investiciju u marketing na portalu, dosegnemo mnoge od nasih musterija. Zahvaljujemo se izuzetno plodnoj suradnji te daljnjem prilivu gostiju u nas dom.


Zahvaljujemo se MamaMia.com portalu. U ovoj sveopcoj svijetskoj krizi, mi smo preko portala MamaMia.com iznajmljivali sobe u Istri kroz cijelo ljeto 2009. Popularnost portala na Europskom trzistu nam je omogucila da uz malu investiciju u marketing na portalu, dosegnemo mnoge od nasih musterija. Zahvaljujemo se izuzetno plodnoj suradnji te daljnjem prilivu gostiju u nas dom.

PLODNOJ????????????????????????????????
ok,u redu……….ako je tako onda se i ja zahvaljujem u Vase ime
pofuk

Internet portal za nekretnine oglasi pomocu koga cete brzo i lako naci nekretninu po vasoj zelji

Portal za nekretnine mojnovistan.com[/url] . Sve informacije na jednom mjestu, detaljna pretraga nekretnina…

Mojns, 11.06.2019. u 12:30

Portal za nekretnine mojnovistan.com[/url] . Sve informacije na jednom mjestu, detaljna pretraga nekretnina…

Prodaja stanova

New Report

Close