Attachmenti na forumu puni imena brokera

Naslovnica Forum Komentari članaka Attachmenti na forumu puni imena brokera

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hehe… bilo je “grešaka” i na ovom Forumu.

No respect

detalja, detalja, kolega [proud]

www.knjigara.com

Meni je ovaj zanimljiv
Istina nije broker, ali je zato zanimljivo poduzece

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1495&pg=172&#post216478

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

auh…….a ja mislio da ja imam viska vremena
pofuk

Tom, jos malo pa ce neko pomisliti da si saradnik neke od famoznih “skracenica”. Sva sreca pa ne postavljam nikakve dokumente na forume…sada bi bilo…SXXXXa XXXXc, bankar iz….kada sam ukucao njegovo ime izasla je njegova izjava kako je bankarski sektor stabilan (uvijek sam bio vijesnik dobrih vijesti…da ne kazem stabilizator)

Nego, tekst je vise nego dobar i veoma je vazno da se obrati paznja na ovakve stvari…properties i details su ovdje puno bitniji kako bi se shvatila poenta napisanog u forumu nego sam tekst.

Od kako sam sebe uhvatio u laži više nikome ne vjerujem!

@pepic: thanks, kumpanjo 🙂

@slazic
: i tebi hvala na putokazu do novih detailsa 🙂

www.knjigara.com

a nick plavi koji se ne gasi sa navlačenjem,radi u jednoj stranoj banci……


a nick plavi koji se ne gasi sa navlačenjem,radi u jednoj stranoj banci……

ma boli me gde tip radi
meni je jedini sumnjiv moj prijatelj Vjeko
taj na sve ima odgovor i uvijek je u pravu kao i ja
tak da sam si i ja sumnjiv
pofuk
p.s. i cini mi se da taj plavi kuzi dionice tak da me stvarno zaboli di gospon plavi radi


a nick plavi koji se ne gasi sa navlačenjem,radi u jednoj stranoj banci……

…….sad sam provjerio radi tebe di gospodin plavi radi
plavi radi u hondi,mozes provjeriti u svakom njegovom postu
pofuk
p.s.laku noc

Svaka čast na tekstu. Samo bojim se da slabe vajde od toga kad Hanfa i nadležni ne rade svoj posao

@slazic

uuuuuhh !!! Poduzece zanimljivo do boli za Interpol, DORH, MUP, financijsku policiju HANFU, SOA itd . Mislim da bi sve sluzbe tu imale posla.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Ma to je beznačajan forum. Danas imaš tamo 2 nova posta. Juče sam probao naći da li ima šta novoga na Korf-u ali mi se ni je dalo listati jer niko ništa ni je pisao a ne vidim kako bi prečicom pronašao temu.
Poslovni je zakon pa je valjda i koncentracija “interesantnih” postova veća po logici stvari.

who dares, wins

Bilo bi dobro provjeriti tko se krije iza nicka LULU koji se pojavljuje na tehničkoj analizi i koji javno nagovara ljude da ne kupuju INGRU jer ona još zamislite ima 5 milona INGRE koju će jeftino prodati zamislite ironije nagovara da se ne kupuje dionica koje ima 5 miliona ili je osoba prolupala ili je broker od nekoga fonda koja trejda sa INGROM jer oprostotite to po meni nije normalna osoba.

Kolega treba tu puno raditi,ja sam osobno prijavio jedan portal I mogu vam rec da se radi na tom predmetu.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

New Report

Close