Dnevnik.si: Kosor prodajom Brijuna krpa proračun, početna cijena 1,2 milijarde eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Dnevnik.si: Kosor prodajom Brijuna krpa proračun, početna cijena 1,2 milijarde eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa zašto ne prodamo cijlu državu zakunu plus dugovi i obveze….to se do sada pokazalo kao ptant.. 🙂

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nećemo valjda gledati izjave lažljivih Slovenaca oni nam sigurno žele dobro..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Gdje ide sve ovo, čini mi se u mp3 mile matrine!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Da ih bar prodaju ionako nisam nogom kroćio na ćuvene Briljune oni nikad nisu bili
Hrvatski već samo za povlaštene guzice
ako je već tako onda bolje da padne neka pinka za njih ..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Nek prodaju,vrijeme je da to postane nesto,a ne prcabija nasih majmuna iz politike.

HAHAHHAHAHAHAH

U SUŠTINI NITKO NE PRODAJE SVOJ TERITORIJ TAKO NI OTOKE.
TO JE ISTO KAO I DA PRODAMO TERITORIJ TJ. DIO ZEMLJE NA KOJI SLOVENCI IMAJU PRETENZIJE I KOJE SVOJATAJU….

NEK DAJU U PRODAJU NAPUŠTENE I NEKORIŠTENE VOJNE OBJEKTE (IMAJU IH PREKO 50), ALI ZEMLJIŠTE I OTOKE NIKAKO. MOGU PRODATI I SVOJE VLASTITE NEKRETNINE KOJU IMAJU U VLASNIŠTVU AKO ŽELE….

Ja imao građevinsko zemljište koje sam dao investitoru te je on sagradio poslovno stambeni objekt.
Meni je za uzvrat pripao poslovni prostor koji ja iznajmljujem.

S obzirom da država prodaje sva neprofitabilna poduzeča koja su u njenom vlasništvu sa početnom cijenom od 1 kn, ja predlažem da mi,tj.građani RH raspišemo natječaj da prodajemo vladu RH također sa početnom cijenom od 1 kn,jer i ona je jedan vid poduzeča koja posluje sa manjkom…
A otočje Brijuni se treba prodati,jer tek tada če biti i profiti od tog dragulja,ovako stvaraju samo manjak,a dostupni su samo onima koji su nas i doveli na prosjački štap.
Dok bolja klijentela niti ne dolazi jer nisu prilagođeni cijeni koja je tamo važeča..pola otoka je praktično devastirano,neodržava se i iskreno rečeno ne bih platila visoku cijenu ljetovanja tamo gdje nema skoro pa nikakve ponude…ne može se živjeti od stare slave.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Jesu na kraju Euri ili dolari?
Pred leti so domačini, zakonito ali ne, za Brione že postavili ceno – 2 milijardi evrov.
To nije prvi put da se planira prodaja tog otočja, piše Dnevnik.si, te dodaje da je Hrvatska prije nekoliko godina Brijune procijenila na 2 milijarde dolara

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Imam filing da će nam država za koju godinu izgledati na karti kao nekakva rijeka uz Bosnu buahahahahaaa koje smo mi pičke od naroda,umjesto da iziđemo svi na ulicu s palicama i udaraj…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close