Luda obećanja i nigerizacija Hrvatske

Naslovnica Forum Komentari članaka Luda obećanja i nigerizacija Hrvatske

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

covjek ovdje nema sto vise ni komentirati… pozitivno ili negativno… nekad je bilo vise direktnosti, zelje i srcanosti u vasim radovima… pravih ‘uboda’… intrige, koja budi opravdanu sumnju, takodjer… razvodnilo se… poceli ste se previse baviti samim sobom… svojim cistim obrazom u odnosu na ‘njih’… svojim literarnim formama i svojom duhovitoscu… kao da osluskujete svoj glas dok pisete, a ugoda koja osjecate ostala vam je jedina bitna… vase jedino utociste… u mislima vam je, ocigledno, ponajprije kniga koju cete vjerojatno objaviti kad skupite dovoljno ovakvih redova… steta… jer se ostrica vase ozbiljnosti izgubila u svemu tome… ostala je samo kolumna, koja je postala samoj sebi svrha…

no, mozda je i razumljiv ovaj pad na razinu prosjecnosti … mozda je to ljudski…
‘Kao i u prirodi, ne nadživljavaju najjači. Najjači i najslabiji nestaju. Ostaju oni sa zlatne sredine, oni prosječni. Prosječnost se uvećava: postaje sve prosječnija, jer u prosječnom svijetu nestaju najmanje prosječni, a ostaju oni koji su to najviše. Ostaje čovjek za jednu sezonu, prosječan otpadak vrste.’

zivili

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

zahvaljujem na iskrenom mišljenju dostojnom pravog prijatelja.
što kažete na kavu?
ništa kvaliteti teksta ne doprinosi kao razgovor sa čitateljem. recimo da ste vi putokaz, a ja imam volje voziti kamo pokažete [thumbsup]

www.knjigara.com

Slažem se sa 106 XR, dugo sam na tržištu kapitala regije i uz sve veleučene analize potrebni su i Tvoji lucidnii komentari.
Zato predlažem da se dobro odmoriš, resetiraš i nastaviš tamo gdje si stao. U tome puna podrška mene i vjerovatno većine onih koji prate to područje.
Kupio sam među prvima Tvoju prvu knjigu , 106 XR je u pravu, nisi nastavio istim tempom… zbog politike, utjecaja lobija… ne znam, ali šteta jer možeš napraviti puno, za sebe i nas.Nitko nije zaštićen … ni g.Samodol , ni “veliki” igrači među brokerima i šefovima fondova…. Sve najbolje.

New Report

Close