Best sell – dionice koje bi trebale svakako izaći iz mog portfelja….

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best sell – dionice koje bi trebale svakako izaći iz mog portfelja….

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naslov je sasvim jasan pa zato krenite sa savjetima….!!!!?

na 4300 sve prodajem...

Ć!

Ja sam se rijesila CRAL-R-A…. nakon afere sa napuhanim dionicama gdje mi je odjedanput nestala
zarada i ponistenjem velikog dijela transakcija potpuno zaustavljen i degradiran napredak ove dionice..
prije neki mjesec sve sam likidirala po 100,00 cca….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

svaka je dionica dobro, al na određenoj cijeni…isto tako niti jedna ne valja, na određenoj cijeni!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


svaka je dionica dobro, al na određenoj cijeni…isto tako niti jedna ne valja, na određenoj cijeni!

Neznam da li bi se Miami složio sa tobom kad je ova dionica stigla i do 5000kn ali neki prosjek je bio oko 500-800kn a sada istu ne možeš niti prodati jer nemaš kome…..

na 4300 sve prodajem...

Možda je najbolje napisati od koje dionice se nema što očekivati po pitanju rasta, perspektive, vlasničke strukture, zaduženosti, visoke cijene dionice, povrata uloženog novca ….. ili zašto u neke dionice, sektore ne želimo osobno ulagati svoj novac,
samo to je dosta nezgodno, jer neko ulaže u dionice o kojima ja niti ne razmišljam. Npr. meni je građevinski sektor potpuno nezanimljiv i metaloprerađivački. Na građevinskom su pojedinci sigurno dobro zaradili.
Nekako mi se na ZSE čini best bay jednostavniji. Nikom se ne zamjeriš, samo (kvazi) drukaš.
No, nekako nebi htio negativistički o temi pa ću napisati Sunčani Hvar, Hoteli Živogošće, Hoteli Brela i ostali biseri našeg Jadrana.

Badel 62

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

j***** ht

ja bi trebao ZVZD-u oženit ali toliko nelikvidna da sam zaboravio da ju imam u portfelju….

na 4300 sve prodajem...

Mbtn. Tješim sa da ju ni sam kupio već naslijedio. No svejedno boli.

who dares, wins

prfc…kako sam se tu uvalio uff….

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


prfc…kako sam se tu uvalio uff….

auuu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

varteks, ovdje je stećaj neizbježan


prfc…kako sam se tu uvalio uff….

Jao, nije ti to trebalo, ta dionica je čista lutrija i špekulacija… [undecid]
Ako se desi čudo pa nabriju cijenu do 20-30kn onda mislim da bi to bilo nadasve mudro prodati.

Misteriozna i netransparentna firma sa navodnim energetskim kapacitetima u inozemstvu od kojih se prihodi nigdje ne vide.

New Report

Close