Affiliate marketing biznis 2

Naslovnica Forum Razno Komentari blogova Affiliate marketing biznis 2

Molim vas komentare, na sva pitanja rado odgovaram!

www.thpkr.com

Sad sam se regala zbog ovoga, jer čim sa pročitala članak odem na tportal malo kad ono gle čuda člana o ovisnosti žena o kocki lol?! A kod njih na portalu partypoker betathome i ove reklame sve, pa meni je bilo čudno od kud njima toliko oglašivača za sva jeb. stranicu… Hvala na informacijama!

moš ti to malo bolje pojasniti?

ja jesam

Rado ću ti pojasniti samo budi malo precizniji

www.thpkr.com

Šta to stvarno mogu na blogu probati ne moram imati vlastitu domenu?

@Cheryl pa da naravno, bitne su ti samo posjete, a možeš ti i direkno promovirati linkove ali prvo pročitaj uvjete da ne uđeš u spam zonu.

www.thpkr.com


Sad sam se regala zbog ovoga, jer čim sa pročitala članak odem na tportal malo kad ono gle čuda člana o ovisnosti žena o kocki lol?! A kod njih na portalu partypoker betathome i ove reklame sve, pa meni je bilo čudno od kud njima toliko oglašivača za sva jeb. stranicu… Hvala na informacijama!

Pa vidiš nisam ni ja na to obračao pažnju ili oni čitaju poslovni [proud] pa su odmah postavili bannere [wink]

www.thpkr.com

Frend mi ima blog na indexu i uključio bi se u cijelu priču.

zadovoljava li indeksov bloger zahtjeve

Yo webmacho…
Nedavno sam se navukao na Affiliate Marketing…trenutno pripremam infrastrukturu…web site, hosting..bla,bla,bla..Imam već i spremne neke proizvode…Pripremam i E-book o tome kako postati Affiliate igrač…
Da li tvoj model Affiliate-a zači da si plaćen samo po kliku (čim neko klikne na baner) ili tek po uplati kladioničara? Obično te plaćaju tek po prodaji (narudžba, uplata)…Reci nešto konkretno…

Ne. Plaćanje po kliku se zove PPC onda imaš još PPS plaćanje po signup znači recimo ti dobedeš ovdje jednog člana i oni ti plate za to 30$ primjer i još imaš najpopularniji a to je revenue share ili revs u tom slučaju djeliš postotak sa online kućom koju promoviraš.

www.thpkr.com

@asdfgh123 i da zadovoljava zašto ne ma čak ne moraš niti imati blog ti možeš raditi direkt marketing sa PPC to se lako izračuna. platiš etargetu ili adsens po kliku za 100 posjeta recimo nekih 60 kuna, samo primjer govorim. od tih 100 posjeta uključit će ti se nekih 10 ljudi a od tih dest ljudi jedan ili dvojica će potrošiti neki novac. tako sve u svemu kao i svaki posao ima i taj faktor rizika ali se dobro da izračunati

www.thpkr.com

Affiliate marketing je inace future, no ne jos u HR.
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Korisni savjeti, neka pitanja bi se trebala popuniti jer za početnika ima čitav niz sitnih detalja koji bi mu mogli zakomplicirati život. Recimo način na koji je napravljena stranica , što je stavljeno na nju, raspored elemenata na stranici je itekako značajan i u velikoj mjeri utječe konačne rezultate, tako da sama priča nije toliko jednostavna kao se čini na prvi pogled.
Ja bih se osvrnuo na troškove dovlačenja posjeta. Slažem se da je plaćena kampanja najbrži način dovlačenja posjeta, i da ukoliko netko želi imati posjetu isti dan nakon što je sve završio to je jedini način. Međutim dugoročno to je stalni trošak koji bi trebalo svesti na minimum ili u konačnici potpuno izbjeći.
Stoga tko god odluči ući u internet posao toplo preporučam da odmah počne raditi SEO stranice i dobijanju posjeta od tražilica za pojmove koje su bitni odnosno imaju dovoljan broj mjesečnih pretraga da bi se vrijedilo nadmetati za iste. Dobro odrađen SEO znači posjetitelje koji su tražili proizvode ili usluge koje nudite te su šanse da će kupiti proizvod ili uslugu koju nudite puno puno veće.
Također ne preporučam izradu stranice ukoliko prethodno nije odrađen SEO same stranice i svih članaka ili velike većine njih koje mislite napisati u dogledno vrijeme.
Kao što sam na početku rekao da ovaj koristan post sadrži neke sitne nedostatke pritom ne sugerirajući da je loš već jednostavno da je sama tematika preopširna da bi se sve moglo napisati i pojasniti tako i moj komentar sadrži osnovno i sažeto objašnjenje koje je za nekog početika u poslu puno nepoznanica i nejasnoća

MIslim da je ipak dosta ta računica prenapuhana no da se da zaraditi da. Treba pronaci nekoliko igraca koji barem znaju osnovna te da ne gube dok igraju poker kako bi ta zarada rasla iz mjeseca u mjesec.

New Report

Close