Kritike i pohvale poslovnog.hr

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Kritike i pohvale poslovnog.hr

*****************************prebačeno sa BLJE**********************


Zadnja cijena danas je Belja bila: BLJE-R-A cijena 164,99 a na poslovnom.hr stoji 161 kuna. To nije prvi puta da se dešava, čisto da znate!


I još nešto, meni često šaljete kritike (mislim na moderatore) kada pišem o Belje kao da će ne znam kako utjecati na forumaše, a vi iznosite krive podatke o zadnjim cijenama i to iz dana u dan, pošto pratim: znači nije danas zadnja cijena 161 kuna za Belje, već 164,99 kuna i molim vas da se to ispravi. Vidite, to je manipuliranje portalom, jer puno više ljudi pročita zadnju cijenu dana neke dionice, nego moje postove.


Dany potpuno si u pravu i zaista je smiješno da netko ( moderatori ) daju nama kritike a oni iz dana u dan iznose takve krive informacije ( da li namijerno ili su nedovoljno obrazovani za ovakav posao ) a uz to se niti ne izvine ili korigiraju!!! Gdje je sad taj Igor ???[smiley2]

Evo, igor je tu. Ovih par postova je preseljeno u novu temu na forumu Prijedlozi i primjedbe jer sam iz njih mogao iščitati kritike podataka i moderatora, a ne raspravu vezanu uz Belje. Podatci o trgovanju, kako tekući, tako i zaključni, poslovni.hr preuzima direktno sa burze, bilo ZSE ili VSE. Ja Vas uvjeravam da ćemo kontaktirati VSE i zatražiti potvrdu i objašnjenje.
Ja ne iznosim kritike članova foruma, već Vas samo upozoravam kada prekršite pravila foruma i postupajući po njima, ali i vlastitom nahođenju i iskustvu s pojedinim korisnicima, dijelim opomene ili upozorenja. Ja Vas pozivam da ako ubuduće primijetite bilo kakve greške u podatcima na siteu, reagirate na broj telefona 01/6326-000 ili mail igor.prstec@gmail.hr, jer ću tako moći brže reagirati i ispraviti eventualne pogreške.
Srdačan pozdrav!

Igor Prstec, web urednik

Problem završne cijene je najvjerojatnije riješen. Bio je vezan za vrijeme spremanja podataka u našu bazu. Još uvijek se može desiti da nam server za burzu padne pa kako bi to što prije uklonili ipak vas molim da svaki put kada uočite nešto ovako kontaktirate administratore telefonski, mailom ili privatnim porukama.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

btw. da li možete na neki način imati brži pristup ili nešto slično kao što su imali dečki na rastu… mislim da bi dio forumaša bio spreman izdvojiti neku razumnu svoticu za korištenje takvog servisa, čisto da si pokrijete troškove [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ne može se na žalost dobiti niti od jedne burze ništa brže, vjerojatno jer ne žele ugroziti prodaju svojih monitora. Mi već i sada moramo platiti da objavljujemo s 15 minuta kašnjenja.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Moze li se malo poboljsati ovaj web editor za poruke, pogotovo dio s postavljanjem linkova?


Moze li se malo poboljsati ovaj web editor za poruke, pogotovo dio s postavljanjem linkova?

nešto smo poboljšavali dodavanje linkova, pa ćemo brzo vidjeti jeli pokriva sve

Krešo Jurišić, voditelj razvoja Corvus INFO d.o.o.

Sve u svemu, evo mojih pohvala jer iako dosta cenzuriraju, to nije cenzura kao na drugim forumima gdje ti izbrišu post i tebe maknu s foruma, nego ga stave u rubriku bez cenzure.
Imaju veliku ulogu jer su dosta ljudi naučili preko ovog foruma i dionice su se približile ljudima. Ocjena slobode govora na ovom forumu je za 3+

Pridružujem se pohvalama,moja ocjena je čista petica!!!

Sve pohvale forumu poslovnog i kolegama moderatorima na trudu i korektnosti. Mislim da je forum odlican.
I meni se svidja sto se postovi ne brisu ( osim vrijedjanja ) vec se premjeste na Bez cenzure. Mislim da je forum jako poucan za sve nove korisnike i da se da dosta toga nauciti. Lijepi pozdrav svima[smiley2]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Što se dešava posljednje vrijeme, web cesto ne radi, tako reci od 50 posjeta u bar 15-20 slucajeva dobijem poruku o gresci. Istina, cesto bude brzo osposobljen, ali evo danas je prekid trajao mozda i duze od pola sata, sto i nije bas tako kratko. Da li se radi o nadogradnji/odrzavanju, kad ce problem biti rjesen?

Razlog je u procjeni da je došlo vrijeme za upgrade sa .NET Frameworka 1.1 na 2.0 (s obzirom da je prošlo preko pola godine od lansiranja) no nakon nekoliko dana zezanja sa upgradeom svih aplikacija dobili smo prilično nestabilnu aplikaciju jer bar jednom dnevno dobivamo grešku koja se potkrala kao bug Microsoftu (http://forums.asp.net/1290177/ShowThread.aspx) . Navodno patch postoji (dobiva se na usmeni zahtjev kod MS-a) ali nije službeno objavljen pa smo u nedoumici da li pričekati da se to istestira ili skočiti na prvu i probati s tim.

Inače ovaj error se događa na svim (bar našim) .NET aplikacijama i u produkciji i u developmentu ali najžešće se manifestira baš na poslovnom zbog tolike posjete.

Inače je potrebno restartati aplikaciju na serveru ali smo kasno bili obavješteni pa je potrajalo.

Krešo Jurišić, voditelj razvoja Corvus INFO d.o.o.

Sve je super, brzina učitavanja – tornado…
No nervira to što evo baš danas nema svježeg stanja na burzama…???
Što se događa…?

Još jednom isprike zbog tehničkih problema zbog kojih će danas biti onemogućeno praćenje trgovanja na domaćim burzama.

Igor Prstec, web urednik

ja bi naveo da se jako često , dogodi , da se praćenje , trgovanja na domaćim burzama može , pratiti, samo jednu burzu , danas je to bilo u slučaju zse . zse se nije moglo vidjeti u par navrata, dok je sa vse sve bilo ok.

New Report

Close