Obavijest korisnicima topica Opće financije

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Opće financije Obavijest korisnicima topica Opće financije

Poštovani korisnici,

Od sada više nećemo dopuštati nikakve teme koje mogu biti imalo sumnjive kao prevare. Svim korisnicima bi preporučili da, bez obzira gdje na internetu pronađu ponude za investiranje, dobro razmisle prije nego što ulože svoj novac. Zdrav razum kaže da nešto što jamči 10-postotni mjesečni prinos ili više mora biti prevara jer takva jamstva su nemoguća.

Također, postoji razlog zašto ozbiljna poduzeća koja kotiraju na burzi i investicijski fondovi redovito objavljuju svoje izvještaje, poštuju regulativu i pod nadzorom su raznih državnih tijela, a sumnjive investicije, holdinzi, projekti i slično koje obećavaju basnoslovnu i brzu zaradu to ne rade.

Ukratko, svaku buduću, kao i neke starije, sumnjivu temu ćemo trenutačno brisati, a korisnicima preporučamo da ih izbjegavaju u širokom luku.

Suricata suricatta

Nisi fer jbg…nije stavar u reklami takvih holdinga itd nego o razmjeni iskustava!

slažem se, nije fer, vidim, nema više ‘mat projekt’ topica.. radilo se tu o razmjeni iskustava i vidjenju mišljenja ostalih korisnika, pa ga sad odjednom isbrisati…

U redu, budući ste se raspisali na svim ostalim temama da vam dodatno pojasnimo. Naime, obrisali smo brdo tema, no te teme su u bazi i sad ćemo jednu po jednu provjeravati je li riječ o nekoj piramidi, Ponziju, i sličnom i, sukladno pronađenom, vraćati na topic ili ostavljati u bazi izbrisane.

Stoga vas molimo malo strpljenja dok to ne učinimo i nema potrebe da ponovnim otvaranjem brisanih tema.

Pozdrav

Suricata suricatta

sto znaci da je finanza je jedina prava "investicija" ili sam jedini primjetio da je ona prezivjela cistku Terminatora ?


sto znaci da je finanza je jedina prava "investicija" ili sam jedini primjetio da je ona prezivjela cistku Terminatora ?

Ne, nego ima najviše komentara pa je preživjela "početnu" čistku, ali to ne znači da će podrobnije informiranje i istraživanje

Suricata suricatta

Postovani Vjeko, mislim da to nikako nije u redu jer je tu bilo dosta ljudi koji su dijelili saznanja i iskustva o temi, a nikako nisu reklamirali nista, stoga Vas molim u svoje i u u ime svih kojima je to bilo mjesto razmjene informacija da temu vratite i omogucite nam daljnju medusobnu komunikaciju.
Hvala

vjeko slazem se da trebas radit svoj posao ali pretjera ga bas sa gasenjem svih nasih "omiljenjih" tema !!! tko psuje i pravi gluposti uredu… erase i ciao ali ovo sad mi se nis ne svidja pogotovo ste ce te mnogi odmah nakrpit da radis za "one gore"…

evo ja cu prvi da ne kazes da se krijem iza nekoga…
pozzzzz…

vjeko kad provjeris tko brani od jakih odvjetnickih tvrtki nas cijenjeni finanzas javi nam…
ljudi zivjela cenzura…

Pa eto, thommy i ja sam pomislio na takvo nesto i vjeruj da sam se nakako smrznuo kad sam vidio da nam je tema obrisana…

Vjeko,

vi čete provjeravat, dali je neki program PIRAMIDA ili nešto slično?????

Na ovo se mogu samo nasmijat!!

Svako ima pravicu uložiti svoje novce u bilo koji program pa čak i u forex!!!

Moje mišljenje je, da je forex postao sve veča konkurencija dionicama i sličnim ulaganjima i sve više novca se ulaže u forex a posledično temu manje u dionice, fondove i slično.

A bože moj to nečete preprečiti sa brisanjem tema!!

Stvarno žalostno!

I još nešto za Vas moderatore,

ovdje se igra igra kapitala, moči, i znamo šta to znači.

I vi moderatori igrate po tim notama!!!

Znaš vjeko več 10 godina se poslovno bavim financijam. Radim na burzi i nikad nisam preferirao dionica na račun forexa. Svatko neka ulaže tamo gdje vidi potencial, da zaradi novce, i to mu niko ne može preprečiti.

Ja znam kakav domet ima forex jer poznajem ljude ko žive od forexa i poznajem i naćin rada. Ovdje mislim na zapadnu evropu i ZDA. Dobro se da zaraditi na dionicama, kao i na forexu ali moraš imati puno informacija i jaja da uložiš. Jer znamo da visok donos prati visok rizik, da izgubiš novce. Ko to prihvati, onda nema problema.

Tačno je, da ima i puno prevaranata, kao u svakom poslu. Time se ne može izbeči, zato sam uvjek govorio, da mora svaki ulagač vrlo dobro proveriti kamo ulaže novce i to nije lako! OPREZ KAMO ULAŽETE NOVCE!!!

Stvarno ste me razočarali!!

Ovo je bio jedini forum u kojem sam sudjelovao i jedini razlog za to je bio razmjena saznanja i misljenja o mat-u i ftih-u…da li netko zna za jos neki forum s istom temom? Kad nas vec nece tu barem da tamo ostanemo u vezi…



vi čete provjeravat, dali je neki program PIRAMIDA ili nešto slično?????

Na ovo se mogu samo nasmijat!!

Svako ima pravicu uložiti svoje novce u bilo koji program pa čak i u forex!!!


Izjednačio si ulaganje u forex sa različitim ponzi i piramida shemama.. a ti si kao neki stručnjak, kako si se raspisao u sljedećem postu..

Nije ni čudo što vas čovjek briše, kakvih sve bisera na ovom forumu.. jedino je dobro što se nasmijemo tu i tamo..

Sorry admin, malo sam offtopic, ali nisam mogao odolit.. 🙂

New Report

Close