BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zamjetno je da se svakodnevno teme sa određenim dionicama zatrpavaju tekstovima koji nemaju veze sa njima. Većina tekstova uopće nema veze ni sa dionicama općenito. Molio bi cjenjene forumaše da sve svoje postove nevezane za određenu temu deponiraju ovdje! Također bi molio urednike portala da takve postove prebacuju na ovu temu jer sa tim postajemo kvalitetniji i ozbiljnjiji forum, a teme sa određenim dionicama možemo kvalitetnije pratiti. Unaprijed zahvaljujem na suradnji!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

19.03.2006. 13:10, znanac:

PD_Web, 20.03.2006. u 00:44
Ubijaju me ove reklame za Audi a naročito za PBZ fondove na ovom forumu. Već sam 30-tak puta pogrešno kliknuo.

A Vas ?

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

U tome i jest bit reklame. Vidiš kako si zapamtio o čemu se radi! I meni malo zasmetaju, ali što češ!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Poštovani korisnici foruma:

Ovim putem obavještavam Vas da do daljnjega neću više pisati postove na ovom forumu.
Kontaktirati me možete putem privatnih poruka.

Objašnjenje je vrlo jednostavno. U posljednje vrijeme vidljivo je da neki članovi foruma
opstruiraju njegov rad, a moderatori se ne pridržavaju pravila koja su si sami zadali.
Da ne bi bilo dvojbe navest ću ih:
Citiram:
Pošto dosadašnje brisanje postova nije urodilo plodom i na žalost nije dovelo kulturu komunikacije na prihvatljivu razinu,
uvodimo neka nova pravila:

1. Unutar teme dozvoljeno je pisati samo o onome o čemu naslov te teme stvarno govori.

2. Od sada ćemo izrazito paziti da kritike poruka drugih korisnika budu izrečene na pristojan način.
Tako npr. ne pišete da je nešto što je korisnik napisao glupo i sl., već recite da smatrate da je pogrešno
ili da se ne slažete s time.

3. Također, strogo je zabranjeno kritiziranje drugih korisnika kao osoba, a predmet rasprave mogu biti samo korisnikove poruke.

4. Korisnik ne smije govoriti da će neka dionica rasti ili padati, a da ne navede barem neki smisleni argument za tu tvrdnju.

Kraj citata

Kako je vidljivo na forumu se mnogi članovi vrijeđaju, ismijavaju te dovode u neravnopravan položaj. Mislim da u takvom okružju nema više smisla dalje polemizirati i raspravljati.

Nekoliko sam puta zadnjih dana obavještavao moderatore o tome, međutim odgovora nije bilo.

Zbog toga sam primoran odustati od daljnjeg pisanja postova na neodređeno vrijeme.( dok se ne uspostave pravila ponašanja )

Vama i svima članovima foruma želim puno uspjeha i sreće u daljnjem radu.

Vaš znanac[smiley3]

Ne odustaj nego piši!
Kad bi se zbog takvih odusatajalo bili bi još u kameno doba.
Piši i dalje, a ove jdnostavno ignoriraj.
Iako sam svjestan da će nakon ove poruke ti isti i mene začatavati dajem ti podršku. Nadam se da ćeš i ti prihvatiti moju sugestiju da ne napuštaš forum i pisanje na njemu.

Ima znanac donekle pravo!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Slazem se s tobom da ima pravo. ( sorry za one postove oko M. ) Pozdrav

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Podržavam Znanca! Ako se moderator ne primi svog posla i ne pridržava svojih pravila, mislilm da će ‘Sila’ srušit ovaj Forum… Ipak je ovaj Forum dosta ozbiljniji od drugih, stoga… moderator… primi se posla!

May the Force be with You...

Pridružujem se podršci Znancu!!!

[smiley15][smiley15][smiley15][smiley15][smiley15]


Pridružujem se podršci Znancu!!! [smiley15][smiley15][smiley15][smiley15][smiley15]

I ja Takodjer!!!!!!!

Sezona lova na zeceve je prosla. Sad je sezona lova na lisice. Od danas u 13,10h. Proglasavam je otvorenom.[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Ponavljam, mi radimo svoj posao i pridržavamo se pravila koje smo, jednako kao i Vama, postavili i sami sebi, a sve zbog želje sređivanja nereda i besmislenih postova koji su u jednom trenutku opasno kulminirali na forumu. Mislim da smo sasjekli takav način komuniciranja u korijenu, a daljnje smo ispade počeli javno prozivati i dijeliti opomene (kojih se do sada sakupio priličan broj), a i isključivati pojedine korisnike. Moram reći i to da nije u redu od nekih od Vas (a sami ćete se prepoznati) u jednom trenutku napadati i provocirati, a u drugom kada je to Vama po volji vrlo glasno optuživat druge da to rade. Mi dnevno obrišemo cijeli niz uvredljivih ili neargumentiranih dijelova poruka, odnosno čitavih poruka i trudimo se svakom ili privatno ili javno objasniti razloge brisanja. Znanac je odlučio povući se na određeno vrijeme i ja tu odluku poštujem, ali ne prihvaćam da smo mi razlog njegova odustajanja od foruma.
Cijenim i Vašu reakciju, ali napad na moderatore je najlakši način pranja ruku, a najteži je nastaviti pisati konstruktivno i kvalitetnije. Uglavnom, mi nastavljamo sa svojim radom i sustavom.
Srdačan pozdrav.

Igor Prstec, web urednik

Vidim da danas ipak dijelite žute kartone malo češće. Tako treba, samo naprijed. Ipak je ovo negodovanje malo urodilo plodom.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

ak’ ovako nastavite, bojim se da ću uskoro u novinama čitati, da su na poslovnom forumu ostali samo moderatori….
i to će se dogoditi čim ovaj post izbrišete !

********prebačeno sa Što smo danas tržili*****************

dany:

Kak si ti osjetljiv, a trguješ na burzi. Pa normalno je da te napadaju, pa napadaju sve žive to nije ništa loše. Po meni trebao bi biti manje emotivan, a više strong kao što to trgovanje nalaže. Ako su te odavde sterali, kako će tek biti uživo na burzi kada te veliki pregaze.
Zato ne radi s osjećajima nego budi jak i ne shvaćaj ništa osobno.

Igor Prstec, web urednik

New Report

Close