BLSC (Belišće d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLSC (Belišće d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otvaram ovu temu u namjeri da nove clanove Foruma upoznam sa ovom dionicom. Ovo je dobra dionica i zasluzuje svoju temu.
Za pocetak evo financijskog izvesca za 09/05:
aktiva 1.687mil
kap.irez 468mil
tem.kap 348mil
prihod 993mil
rashod 981mil
dobit 12mil
Belisce je regionalni lider u svojoj bransi. Mislim da je treba ozbiljno analizirati.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

A Bogami ga netko i gadno kupuje u zadnje vrijeme[smiley2]

A zasto ga ne bi kupovao. I ja bih da imam novaca. Mozda ode u neku sitnu korekciju iduci tjedan i eto prilike.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Evo ukrcah se u BLSC. Koliko ja znam BLSC uvijek prati u stopu DLKV. Nema razloga da tako ne bude i ovaj put.[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Ja isto,prije mjesec dana i mogu ti rec da sam sasvim zadovoljna[smiley2]

Dionica koja se , očito, traži u smislu cjenovnog definiranja, vidljive su stalne cjenovne oscilacije , pa čak i u jednom danu.
Meni se čini kao dobra prilika za brzo okretanje love…ako nešto prodam, sigurno jedan od mojih izbora, ako ne ” odleti ” prema gore.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Predstavnici International Finance Corporation ( IFC ) iz Washingtona ostaju 20%tni dionicari Belisca d.d. sljedecih 5 godina, jer su zadovoljni dobrim vodjenjem kompanije te vjeruju u daljnji rast njezine vrijednosti.
Izvor: Jutranji list, 20.04.2006.[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Da li netko zna da li su dodijeljene koncesije , pa prošlo je već sigurno mjesec dana od zatvaranja natječaja[smiley10]i ako nisu , koja je sada pa to brzo – hitro procedura?

Belisce je u prvom kvartalu ove godine ostvarilo 1,6mil kn neto dobiti, sto je 20,9% vise nego u istom razdoblju lani.[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

bilo je za očekivat, jedno su odugovlačili s tim izvješćem. bit će tu u slijedećim periodima još porasta dobit s obzirom da su kupili UNPP

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

He he! Cekali su korekciju 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Znaju ljudi što rade , nekima je i to interes-pa ja sada postavljam pitanje zašto su oni što su dobro poslovali
tempirali izvješća baš ovako[smiley1]

I sto mislis? odgovor na tvoje pitanje?
Da se utope u korekciji sigurni nisu! Mozda se nisu nadali da ce doci do korekcije

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Postoji i drugi odgovor, možda im je bilo visoko prije,da pojačaju svoje vlasničke pozicije[smiley1]Obrati pažnju malo na transakcije na Belišću od jučer, a u TNPL ako se ne varam se isto na tom planu nešto promijenilo u petak – izvor naravno Znanac[smiley2]
P.S. ovo sa Belišćem ćeš vidjet na kupnja -prodaja.

New Report

Close