Interesi naftaša i bankara su najbolja oklada

Naslovnica Forum Komentari članaka Interesi naftaša i bankara su najbolja oklada

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa skloni se u kunu, kad već misliš tako pozitivno o Rohatinskom.
Ja baš i ne mislim. Što je to Rohatinski napravio? Cijene su podivljale u zadnjih sedam godina, a njegov je zadatak stabilnost cijena. Hvala mu na obrani. Obranio nas je od uvozne robe? Nije naravno, već je naprotiv pomagao poticanju uvoza raznog smeća. Pa imamo mi smeća i doma.
Poboljšao je likvidnost sustava i hrvatskog gospodarstva?
Naravno da nije, to bi pomoglo domaćoj proizvodnji.
Zaštitio nas je od valutne klauzule?
Naravno da nije.
Onemogućio je banke da ne dižu kamate u nebesa?
Naravno da nije.
Onemogućio je banke da podignu rast kreditnih plasmana iznad 12% godišnje?
Pa bogati tko ne bi pristao da mu firma rste 12% godišnje?????

Dajte prestanite dizati u nebesa nekoga tko je običan sudionik ekonomskog uništenja hrvatske proizvodnje.

HVALA

Ja sam se obogatio preko noći! Prekonoćnim kreditiranjem!!

I još nešto. Provjerite da li su vaše devize još uvijek na vašem računu?
Jer kad ih poželite podići, moglo bi vam se desiti da ustanovite da ih je potrošio neki uvoznik svega i svačega.

Ja sam se obogatio preko noći! Prekonoćnim kreditiranjem!!

Nemojte da pretjerujete, Rohatinski je ucinio i vise nego sto bi bilo koji drugi nadobudni hrvatski ekonomista i bankar napravio na njegovom mjestu (naravno mislim na pozitivne stvari). Vjerujte mi, a imam dugogodisnje bankarsko iskustvo, Rohatinski je posljednja linija odbrane hrvatskog finansijskog sistema i bio bi nevidjen haos i jos dublja kriza da je popustio zahtjevima ekstremno privatizovanog hrvatskog bankarstva. Vjerujte mi na rijec, da nije Rohatinskog ova druga poruka bi imala smisla, dok je HNB sa njim na celu nemate potrebe za brigu, Vasi novci su sigurni.

Od kako sam sebe uhvatio u laži više nikome ne vjerujem!


Pa skloni se u kunu, kad već misliš tako pozitivno o Rohatinskom.
Ja baš i ne mislim. Što je to Rohatinski napravio? Cijene su podivljale u zadnjih sedam godina, a njegov je zadatak stabilnost cijena. Hvala mu na obrani. Obranio nas je od uvozne robe? Nije naravno, već je naprotiv pomagao poticanju uvoza raznog smeća. Pa imamo mi smeća i doma.
Poboljšao je likvidnost sustava i hrvatskog gospodarstva?
Naravno da nije, to bi pomoglo domaćoj proizvodnji.
Zaštitio nas je od valutne klauzule?
Naravno da nije.
Onemogućio je banke da ne dižu kamate u nebesa?
Naravno da nije.
Onemogućio je banke da podignu rast kreditnih plasmana iznad 12% godišnje?
Pa bogati tko ne bi pristao da mu firma rste 12% godišnje?????

Dajte prestanite dizati u nebesa nekoga tko je običan sudionik ekonomskog uništenja hrvatske proizvodnje.

HVALA

hm… za očekivati je orkestrirane napade na rohatinskog, ali mislim da vi niste iz te priče.
orkestrirana propaganda inače je suptilnija. što se stručne strane tiče, bankarstva, da bi propaganda bila uspješna javnosti mora biti apsolutno nerazumljiva, a da bi blaćenje bilo potpuno trebalo bi rohatinskoga napasti i kao nečovjeka.
što se stručne strane tiče, vaša kritika rohatinskog ne zadovoljava standarde propagande. taj napad je previše laički. pred nekakvom pučkom porotom oponent bi vas narodu shvatljivim jezikom lako pobijedio. a iz vašeg se posta vidi da ipak niste u stanju postaviti prestručnu, narodu nerazumljivu propagandnu tezu.
ocrnjivanje rohatinskog kao čovjeka također je amatersko. pravo forumaško 🙂

najkraće rečeno, da je guvernerova jedina zasluga to što već sad nemamo kaos zapljena imovine nesretnih građana – dovoljno je za spomenik u prirodnoj veličini od deset metara 🙂 zapravo, od svih ljudi čija je dužnost da hrvate čuvaju od njih samih, rohatinski tu dužnost možda obavlja najbolje, a možda je i jedini koji je obavlja savjesno, najbolje što može. nažalost, nije ni superman ni batman, samo je rohatinski

smatram da ste iskreni, ali da ste pretjerali s kritikom. vjerojatno loš dan, ili tako nešto.
kava?

www.knjigara.com

Kolumna-Trla baba lan da joj prodje dan. Sto se Rohe tice bojim se da on samo pokusava odogoditi ono sto ce se neumitno dogoditi. Amerika i Engleska i ostale wanabe proleterske zemlje su lijepo iskoristili priliku i sad deru po sistemu prehrambenog lanca. Dakle najveci predator US zdere sve, Njemacka, Francuska imaju svoj dio kolaca a za Jugoistok eurpoe je zaduzena Austrija (bivsa velesila sa ovih prostorsa) i Italija. Ako ti Birticu mislis da ce Rohatinski obraniti Kunu bojim se da si OPET u krivu i da te ceka pusenje slicno kao na dionicama, ili samo drukas. Rohatinski ce potrositi sve adute ulkjucujuci i devizne rezerve ali Kn nece biti obranjena. On samo drzi vodu dok ne prodju izbori… Osim toga ne vidim zasto bi mu itko gradio ikakav spomenik, ekipa vec odavno ima vece kamate na kredite(i do 30% na prijasnju ratu!!!!!!) koje ce vracat jos 15-25 godina a tek kad pukne i Kuna. Bit ce veselja. Stvarno si naivan ako mislis da ce se Kuna spasiti a valute ostalih novih clanica su na minus 20-40%. PA i Rusija je klekla.
No to je tvoj stari problem. A nemoc iskazujes, po ne znam koji put, iskaljujuci se na komentatorima. Pravi put da otjeras sve citatelje. BRAVO!!!
Ostavi se tih kompleksa vec jednom i postani odgovoran za svoje postupke a nemoj stalno kukati i prizivati druge da te spasavaju od tebe samog!!!

VIVA LA REVOLUCION !!!

New Report

Close