Građani imaju sve veće povjerenje u posrednike

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Opće financije Građani imaju sve veće povjerenje u posrednike

Naša anketa je dala impresivan podatak koji govori da je 27 % građana koji su sudjelovali u anketi glasalo da su dizali kredit preko posrednika.

Što ujedno govori da građani sve više stiću povjerenje u posrednike pri realizaciji kredita.

***obrisano***

http://www.krediti007.bloger.hr/

Hebo te, za ovu godinu svi dovoljno zaradili, više nitko ne trguje na forex-u, svi čekaju praznike da spiskaju lovu ili možda ……

Ups, kriva tema!

nudim zaradu od 3% mjesečno osigurana glavnica 100% na 6mjeseci isplata h by h ili hand by hand


nudim zaradu od 3% mjesečno osigurana glavnica 100% na 6mjeseci isplata h by h ili hand by hand

Kolega Skip pozdrav!

Pošto smo u liberalnom kapitalizmu, ja nudim zaradu 3,0000000001% mjesečno, osigurana glavnica 100%, na 6 mjeseci, uplata-isplata ručna!

U očekivanju bolje ponude od kolege Krediti, pozdrav!

jači si milijarderu priznajem ali ipak ja nudim i pranje auta usput i to besplatno za prvih sto koji dođu kod mene .


jači si milijarderu priznajem ali ipak ja nudim i pranje auta usput i to besplatno za prvih sto koji dođu kod mene .

Besplatno pranje auto za prvih 111 koji dođu kod mene. Ovakve ponude nema nigdje!

ma vidi ti njega , čuj ti milijarder nije ti ovo eu niti america ovo je balkan nema tu tržišne demokracije , ovdi ja imam monopol i sad si gotov ;
perem auto svima , obečajem sve samo dajte lovu


ma vidi ti njega , čuj ti milijarder nije ti ovo eu niti america ovo je balkan nema tu tržišne demokracije , ovdi ja imam monopol i sad si gotov ;
perem auto svima , obečajem sve samo dajte lovu

Dobra stara socijalistička vremena, ili ti dogovorna ekonomija: ti ćeš Stipe Peri po tolko, Pero Marku ovo po ovolko, a Marko Stipi ono po onolko, i to je to. Iza toga bi se najeli i napili ko ljudi, i svima dobro!

Eeeeeee, a danas liberalni kapitalizam, pa ide vako: Stipe Peri po tolko i Iveku %, Pero Marku ovo po ovolko i Iveku %, a Marko Stipi ono po onolko i Iveku %. Iza toga, veli Ivek: kuš svak na svoju stranu.

E jebem ti ova moderna vremena!

ma to ti je optimističko piramidalno gospodarstvo OPG a hrvatska ti je članica OPG 20 a ono 20 ti je 20 otsto

niš ti neznaš milijarder
ja sem prvi optimist u piramidalno gospodarskoj sekciji i sad niš ne delam samo gledam kak se koprcaju dol


ma to ti je optimističko piramidalno gospodarstvo OPG a hrvatska ti je članica OPG 20 a ono 20 ti je 20 otsto

niš ti neznaš milijarder
ja sem prvi optimist u piramidalno gospodarskoj sekciji i sad niš ne delam samo gledam kak se koprcaju dol

Držiš kakav seminar?

nemo te veze nikakve sa povjerenjem u posrednike nego ima jedino veze sa očajem…

feel free to ask me the secret of life

Sva sreća da vas nitko ne čita, ne čudi me zašto. NHF boys, that’s life.

If something is too good to be true...it probably is.


Sva sreća da vas nitko ne čita, ne čudi me zašto. NHF boys, that’s life.

Ti ovih dana sigurno mlatiš velike pare na dionicama, naravno sve temeljeno na stručnim analizama!

Ja sprdnju od burze više niti ne gledam, a tebi želim puno uspjeha.

Neko nas ipak čita: TI!

Ma zalutao sam tražeći “Fundamentalnu”. Nažalost
Ajde nemoj odmah biti ljut, vratit ćeš ti pare. Ako ne sebi, onda drugima.

If something is too good to be true...it probably is.

New Report

Close