Finesa Capital d.d. – brokerska kuća

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Finesa Capital d.d. – brokerska kuća

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uime korisnika striko

“Vidio sam da i drugi brokeri imaju svoje teme, pa sam mislio da mi klijenti finese capital možemo otvoriti temu na kojoj bi smo mogli pisati o prednostima i manama finesa capital brokera.”

Suricata suricatta


Uime korisnika striko

"Vidio sam da i drugi brokeri imaju svoje teme, pa sam mislio da mi klijenti finese capital možemo otvoriti temu na kojoj bi smo mogli pisati o prednostima i manama finesa capital brokera."


dobar dan
pofukov duh ovdje
makar kad bolje razmislim sta ima dobro u ovom danu??????
bas nista
dakle iz pocetka
dan
pofukov duh ovdje
oprostite cijenjeni kolega vjeko da li bi mogli nesto napisati Uime korisnika iliti forumasa pofukov duh(znaci u moje ime),moze bilo sta,sta Vam padne napamet,ZNACI BILO STO jer da Vam budem do kraja iskren ja sam na izdisaju
unaprijed hvala
pofukov duh
p.s. nikada Vas nebih za takvu stvar zicao ali sam kod Vas primjetio ne samo da smo svi isti nego imate i taj toliko potreban ,a nadasve rijedak senzibilite u ovo zvjersko doba surovog kako stvarnog tako i virtualnog zivota,da uvijek prvi uskocite kada treba nesto pomoc
prijatan dan

Pa, evo ja mogu reći da sam jako zadovoljan uslugom e-trade koju koristim kod njih, besplatna je, na livestreameru (ZSE-uživo) se vidi sve dionice te deset najboljih kupnji i prodaja i transakcije. Isto tako postoji stanje Crobexa u apsolutnom i relativnom iznosu, te promet redovni i institucionalni. Par puta sam zvao i momci koji rade su OK. Naravno da bi bilo dobro kad bi još snizili naknade bila bi ocjena +5.

Ja sam isto njihov korisnik.

Bio sam kod Fintrada, koristio PBZ investor, ali Finesa je dva koplja bolja.

E-trade im funkcionira besprijekorno, gledalica je besplatna, neovisno o prometu, provizija je mala, momci su uvijek spremni dati informaciju, zovu sami kad su važnije objave.

Preporučio bih ih svakome. I moja ocjena + 5.

Ovako, prvo sam bio sumnjičav prema novoj brokerskoj kući i zadovoljan uslugama 1G i PBZ investora. Međutim, razočarao sam se PBZ investorom, odnosno njihovom nemarom za svoje korisnike i nikakvim napretkom u godini dana rada na tržištu, pa sam zbog toga uz 1G tražio još jednu brokersku kuću.

Saznao sam za Finesu capital i uzeo ih na "probni rok" budući da je registracija vrlo jednostavna i isprintane ugovore nisam morao ovjeravati kod notara nego samo potpisati i poslati. Za par dana su mi poslali korisničko ime i lozinku i mogao sam se registrirati bez uplaćivanja novca ili registriranja dionica s njima.

A nakon registracije sam otkrio meni najbolji streamer dosad, stvarno ima sve što treba imati, kolega poviše je sve već opisao. Mene je oduševilo što niti u danima najvećeg prometa nije bilo nikakvih problema oko logiranja i rada streamera.

Što se provizija tiče, oni su još novi na tržištu i žele privući klijente, tako da odobravaju i povlaštenu proviziju ako klijent pravi veći promet, to trebate njih kontaktirati.
Znam da imaju ured u Varaždinu i u Splitu i nikad mi se još nije dogodilo da je telefon zauzet ili nedostupan, iako naloge većinom zadajem e-tradeom. Isprva sam prebacio samo jedan dio dionica i novca da vidim kako funkcionira zadavanje naloga, a trenutno mi je sve na Finesi capital i uopće nemam potrebe za drugom brokerskom kućom.

Nego, mene je oduševila upravo brzina izlaganja naloga na burzu, od mojeg zadnjeg klika mišem do izlaganja na burzu uvijek prođe maksimalno 30 sekundi. Točno se sjećam kako sam dana 14.10. u predtrgovanju zadao nalog za prodaju ali su onda veliki (koji imaju tu mogućnost) u zadnjim minutama prije otvaranja burze zadali svoje naloge, to je bilo ono jutro kad se već u predtrgovanju vidjelo da sve ide u +blokadu i bio je očekivan velik promet.
Tako da moj prodajni nalog više nije imao smisla jer je bio "jeftin" i žurno sam ga trebao povući. Pratio sam vrijeme i znam da sam povlačenje naloga zadao točno u 09:59:30, a oni su ga povukli s burze par sekundi prije otvaranja u 10:00:00.
U tom trenutku sam se i ja osjećao stvarno velik!

Svim mojim poznanicima i prijateljima koji trguju na burzi sam preporučio ovu brokersku kuću i mogu je slobodno preporučiti i forumašima.

Svaka čast dečkima iz Finese capital! +5 [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Od nedavno sam kod njih i mogu reć da su odlični [thumbsup]

E moj Splico….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


E moj Splico….

A šta bi to tribalo značit ????

Ja sam im poslao mail sa par pitanja, relativno jednostavnih, na koji se nisu udostojili odgovoriti.
E pa onda mi neće na kraj pameti pasti da ih uopće razmotrim kao brokere. [angry]

Samo za informaciju, HITA i Prva Generacija su promptno odgovorili na sva pitanja.


Ja sam im poslao mail sa par pitanja, relativno jednostavnih, na koji se nisu udostojili odgovoriti.
E pa onda mi neće na kraj pameti pasti da ih uopće razmotrim kao brokere.

To je onda jako neozbiljno od njih, iako ja takvih problema nisam imao i uvijek sam promptno dobio sve odgovore. Ali zato i jesmo tu da čujemo sva iskustva, i dobra i loša!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


E moj Splico….

Ali gledaš Dinama pa mi ne možeš odgovorit?



Ja sam im poslao mail sa par pitanja, relativno jednostavnih, na koji se nisu udostojili odgovoriti.
E pa onda mi neće na kraj pameti pasti da ih uopće razmotrim kao brokere.

To je onda jako neozbiljno od njih, iako ja takvih problema nisam imao i uvijek sam promptno dobio sve odgovore. Ali zato i jesmo tu da čujemo sva iskustva, i dobra i loša!

[/quote]
Mogu reći da se slažem s miškom da ako ti nisu odgovorili da im to ne služi na čast.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Koliko su brzi u realiziranju naloga(trazim novog brokera) [angry]


Koliko su brzi u realiziranju naloga(trazim novog brokera) [angry]

sam ga realiziraš za 15 s

New Report

Close