najuspjesniji mirovinski i otvoreni fondovi u 2008

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Investicijski fondovi najuspjesniji mirovinski i otvoreni fondovi u 2008

turbolentna događanja odredili su smjer trzista a postavlja se pitanje jesmo li zaista toliko nemocni pred globalnim kretanjima i ne padamo li bezobrazno previse?
neke dionice u samo tjedan dana gube 50% svoje vrijednosti…
INA se otkupljivala sa velikim prometima na 2800-2940 dokse povlacila lova iz OIF i dodatno urusavalo trziste poslije cega se odlucilo prihvatiti molovu ponudu po 2800.
dvojim da je “fokusiranje” na prevrijednu INU s kojom je nerjetko bila obavljena polovica prometa na ZSE izgovor za urusavanje ostatka trzista i plasenje maloh ulagaca.
zazvonili su margini, nepovjrenje je dovelo do prodaje pod bilo koju cijenu ukratko cilj je postignut.
ne tako davno obavljane su blok transakcije na pikovima a neke dionice se urusavaju na blokadama sa 32k prometa jer ih nitko ne zeli.
mirovinci s povlacenjem love u dva navrata dodatno vrse pritisak na prodaju i mirno promatraju slijed dogadanja…
netko ce naposljetku ipak sjediti u prvim redovima tik do gospona drivo i nije pitanje nisu li to najveci lopovi ove drzave vec tko ce od istih pobrati nagrade za najuspjenije u 2008?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Kolega ne postoje uspješni, postoje loši i oni koji su lošiji.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Kolega ne postoje uspješni, postoje loši i oni koji su lošiji.

pokusajte se informirati pa cete vidjeti da nisu losi, barem za sebe tako tvrde…
odlikasi su kategorija za privatne racune a raspolaganje nasom imovinom je toliko odgovorno da bi nekom trebalo ne samo uzet licencu vec oduzeti poslovnu sposobnost i strpat u zatvor.
hocete reci da nece biti nagrada za ovu godinu?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Najuspješniji fond je AZ.
Ja bum si kod njih i treći stup otvoril tak
da moji imaju za posmrtnu pripomoć da mi mogu lijepše grob uredit.

bolje biti pijan nego trezan

@recdivista
kak su sposobni ipak napravite Vi sebi spomenika a kad odete u vjecna lovista lova od dobrovoljca mozda bude dostatna za poliranje
http://www.hrportfolio.com/mirovinskiFondovi.php?site=mirovinskiFondovi&menuSub=noMenu&menu=2
nadam se da niste ulagali u otvorene, RBA CE ispod 80, usao sam u svibnju 2006 na vrednosti 135€ s skabijom kunom…
toliko o dugorocnom ulaganju najmanje 2-3 god koje svi zdusno zagovaraju

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


@recdivista
kak su sposobni ipak napravite Vi sebi spomenika a kad odete u vjecna lovista lova od dobrovoljca mozda bude dostatna za poliranje
http://www.hrportfolio.com/mirovinskiFondovi.php?site=mirovinskiFondovi&menuSub=noMenu&menu=2
nadam se da niste ulagali u otvorene, RBA CE ispod 80, usao sam u svibnju 2006 na vrednosti 135€ s skabijom kunom…
toliko o dugorocnom ulaganju najmanje 2-3 god koje svi zdusno zagovaraju

Minimalno preporučljivo ulaganje u otvoreni dionički fond je 7 godina. Pogledaj tada…
Osim ako nisi izabrao uistinu salo profitabilan fond. [proud]



@recdivista
kak su sposobni ipak napravite Vi sebi spomenika a kad odete u vjecna lovista lova od dobrovoljca mozda bude dostatna za poliranje
http://www.hrportfolio.com/mirovinskiFondovi.php?site=mirovinskiFondovi&menuSub=noMenu&menu=2
nadam se da niste ulagali u otvorene, RBA CE ispod 80, usao sam u svibnju 2006 na vrednosti 135€ s skabijom kunom…
toliko o dugorocnom ulaganju najmanje 2-3 god koje svi zdusno zagovaraju

Minimalno preporučljivo ulaganje u otvoreni dionički fond je 7 godina. Pogledaj tada…
Osim ako nisi izabrao uistinu salo profitabilan fond. [proud]
[/quote]

svaki tko želi ulagati nek sada formira svoj portfelj na 4-5 godina za likvidnim dionicama iz
sastava crobexa i imat će dobitak minimalno 100%

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

da budem pomalo sarkastičan, to je dostatan pristup ukoliko je cilj spavati po klupama u dogledno vrijeme. Ako je cilj osigurati budućnost, pristup je ipak značajno sofisticiraniji (pa i iz osnova drugačiji)

od svakog posla mogu se stvarati fame ako ga ne poznaješ dovoljno i ne vladaš materijom, u protivnom sve je jednostavno ako si u njemu "doma"

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close