HOMS (Hoteli Omišalj)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HOMS (Hoteli Omišalj)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon dužeg vremena stagnacije, počela je polako rasti i ova dionica.
Današnja ju previranja nisu dotakla.
Ima li kakvih novosti?

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
POCRNIĆ MARIN BATRINA, HRVATSKA
MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE ZAGREB, HRVATSKA
ETI INŽENJERING D.O.O. ZABOK, HRVATSKA
Skrbnički račun:
CENTAR BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
ŠKOJO FRANJO OSIJEK, HRVATSKA TURKALJ GORANKA DRAGOVCI, HRVATSKA
DOZAN JOSIP OSIJEK, HRVATSKA
Skrbnički račun:
CENTAR BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
TURKALJ MARA NOVA GRADIŠKA, HRVATSKA

Izgleda da je Škojo zainteresiran za HOMS ili mu se otac odlučio baviti investiranjem.

Ne znam je jel on zainteresiran, al Zagor te nej ti se piše odvojeno pa ti vidi.

Imate na VSE izvješće o njihovom poslovanju.

http://www.vse.hr/eng/kotacije/jdd/homs/index.asp


Ne znam je jel on zainteresiran, al Zagor te nej ti se piše odvojeno pa ti vidi.

Obrati pozornost prvo u svom dvorištu.

Ako je Škojo stvarno zainteresiran za HOMS onda ova dionica ima veliku perspektivu s obzirom da znamo da je u OS. sličnu rupu pretvorio u hotel s 4*,moje skromno mišljenje.

Vaš link

A da se malo osvrnemo na izvještaje HOMS-a ?
Nekretnine su pod hipotekom, račun blokiran 7 godina, forma posluje s gubitkom iz godine u godinu.
Još malo pa će dugovi biti veći od temeljnog kapitala ( koji je uz to revaloriziran da ne bi dionica imala “negativan” predznak ).

Gdje su tu “velike” perspektive ?

Ma potpuno si u pravu, ja isto ne vidim perspektivu uz te činjenice.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


A da se malo osvrnemo na izvještaje HOMS-a ?

Mene više zanima budućnost.

A banke nažalost zanima prošlost tj. dugovi !

Nije mi jasno zašto se vi sporite oko budućnosti i prošlosti HOMS-a. Lijepo sam ga kupio kad je bio 40,00 kn
( prodao mi ga netko spretan ), pogledao fin. izvešća[smiley9], prodao ga po 45,00 kn, pa neka novi vlasnik
razmišlja o smislu postojanja[smiley1][smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Nije mi jasno zašto se vi sporite oko budućnosti i prošlosti HOMS-a. Lijepo sam ga kupio kad je bio 40,00 kn ( prodao mi ga netko spretan ), pogledao fin. izvešća[smiley9], prodao ga po 45,00 kn, pa neka novi vlasnik razmišlja o smislu postojanja[smiley1][smiley1]

Vjeruj mi ako je M.Š. zainteresiran da će HOMS vrlo brzo bit HOMS****

Taj gospodin M.Š. je daleko ispod POCRNIĆA ,koji je drugi dioničar, ali je još uvijek daleko od bilo kakvog preuzimanja, jer nema još ni 15%, a onda možeš mislit koliko ima M.Š.


Taj gospodin M.Š. je daleko ispod POCRNIĆA ,koji je drugi dioničar, ali je još uvijek daleko od bilo kakvog preuzimanja, jer nema još ni 15%, a onda možeš mislit koliko ima M.Š.
5
SNBA-R-A a prisutan je i u P-A
HVB SPLITSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO SPLIT, HRVATSKA
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D./KAPITALNI FOND D.D. ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D./AUREUS INVEST – AUREUS EQUITY OIF ZAGREB, HRVATSKA
INGRA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
ŠKOJO FRANJO OSIJEK, HRVATSKA
Skrbnički račun:
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA
VUKELIĆ IVAN

OK Pocrnić ima 15% i to ne treba smetnuti s uma, hocu reć da je M.Š. ozbiljan igrač i da sigurno nije bez razloga u Homsima.

New Report

Close