Sanader: Nema razloga za zabrinutost zbog krize

Naslovnica Forum Komentari članaka Sanader: Nema razloga za zabrinutost zbog krize

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

yes, yes, jako smo sigurni, u americi neko prdne, u hrvatskoj cijena dionica pada, u europi banke rikavaju, a hrvatske (koje su u rukama stranih koje rikavaju) su u potpunosti sigurne… jel naš premijer živi u nekom paralelnom svemiru?

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

JELI OVAJ URAR DROGIRAN ILI LUD SVI VIDIMO JEDNO JEDINO ON VIDI DRUGO

oh boze mili ,stvarno mi nije jasno kakva je to izjava
oh boze,boze,……sad ce jos ispasti da taj Gospodin bolje kuzi financije od onih lopina sa wall streeta
oh boze,boze
ah nista ,mozda je cak i u pravu,ajde poslusat cu ga ovaj put pa cu se valjda dobro naspavati nakon dugo vremena jer u zadnje vreme kad pogledam stanje na burzi mi je fakat lose,kad pogledam kako disu moji dragi kolege forumasi mi je opet lose jer vidim da ih ima dosta u minusu poput mene,
oh boze,boze
boze…….
pofuk
ako ima uopce smisla (nemojte molim Vas gledati amerikance) zelim Vam ugodno poslijepodne,zalim Vam stvarno svima da krene sve prema bolje,kako Vama tako i meni,oh boze….boze….

POPODNEVNA OBAVIJEST
ov im putem Vas obavjestavam da poslije ovakve izjave i ja pocinjem komentirati ,ali za ozbiljno stanje na svjetskim trzistima kapitala
obratit cu se putem ovog foruma sa svojim vidjenjem tocno u ponoć(ako ne zaspim od preiscrpljenosti i smirujuce izjave naseg premijera)
srdacno Vas
pofuk
pozdravljam Vas uz forumaski pozdrav " VIDIMO SE U PONOC"

PONOCNA OBAVJEST
ovim putem Vam se javljam jer sam rekao da cu se u ponoc ocitati o geopolitickoj situaciji u svijetu i kretanjima kako na nasem tako i na stranim trzistima kapitala
buduci da sam na amerikancima gledao pad,pa loptanje,pa opet pad,pa malo pred kraj prema gore,pa mi je dosao prijatelj,nakon toga i drugi prijatelj,pa sam im rekao da nisam raspolozen jer da moram napraviti osvrt na burze,pa su otisli od mene ali sam se tak izmorio tako da Vas nazalost moram u ovome osvrtu obavjestiti da sam umoran i da mi je pun kufer svega i da idem spavati
zelim Vam svima laku noc i vidimo se sutra
pofuk

https://www.youtube.com/results?search_query=sanader

New Report

Close