Motušić: Apstinirajte od dionica

Naslovnica Forum Komentari članaka Motušić: Apstinirajte od dionica

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

E moj Motušiću!
Pa ne radi se to tako.

Ako želiš upozoriti na rizike reci: “Rizici su povečani zbog toga i toga te bi sadašnji i potencijalni novi investitori trebali biti toga svjesni.”
Kad je ikoji pametni menadžer na svijetu preporučio ljudima da se suzdrže od kupovine njihovih proizvoda i usluga?
Koliko ja znam to su nedavno napravili jedino menadžeri iz Ine kada su izdali brošuru kako smanjiti potrošnju benzina.

To je poslovna kontradikcija par excellence!

Svašta!

La vita e bella!

Da a prije tjedan dana na Otvorenom je rekao da je tada dno bilo postignuto i da je dobar trenutak za kupnju… i to ti je nas direktor burze

Priključujem se kritikama

Članak 84. stavak (1) Zakona o tržištu vrijednosnih papira (NN. 84/02) glasi: “Burza nije ovlaštena … davati savjete o trgovanju i ulaganju u vrijednosne papire, niti davati mišljenja o povoljnosti ili nepovoljnosti pribavljanja ili prodaje vrijednosnih papira”.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Čovjek se malo prestrašio ove opće situacije i pada indeksa u cijelome svijetu, pa ne zna što govori. Umjesto da preporuča kupovinu kad cijene padaju, a on od prometa i živi, malo se zeznuo i rekao suprotno. Da ne govorim kako je to protuzakonito, ali kod nas ne vrijede Zakoni jednako za sve.

“Niz je otvorenih pitanja, a neizvjesnost je ovoga trenutka velika”, rekao je Motušić. ”

gosp Motusic moze uvijek stvoriti kontakt sa Cromanom…pa cu mu ja opisati sto je buducnost HR-burze

ma i oni su ljudi, pa stoga i nemaju pojma…sječam se kada je ht bilježio prvi jači pad pa je Kardum govorio ”to je to, sada igra živaca, cijena će sigurno ići gore samo treba biti strpljiv, dok oni slabijih živaca će sada prodavati”. Za tjedan dana dionica ht još padne a njegov komentar ”upozoravali smo na takve mogućnosti, ulaganje u dionice može biti vrlo riskantno”……i to je stručnjak, nema on pojma….kao i većina. U principu niti ne mogu znati, ali onda neka tako i kažu, a ne vrtiti fraze i široke mase svojim vokabularom ostavljati zadivljene.

Evo nam i demantija teksta u Poslovnom na koji smo se reflektirali svojim komentarima.

Vaš link

Zanimljiv rasplet. [huh]

La vita e bella!

Još prije 10-tak dana je govorio na HTV-u da treba kupovati dionice i pri tom mu je sve bilo smiješno. Citiram ga: “Znači da je sad vrijeme za kupnju!” Ne znam baš, smije li se danas kad pogleda malo unazad!?

Toliko o njihovom demantiju i o tome kako on ne daje preporuke!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Čovjek nije normalan!
Kakvu je glupost sad rekao, treba dobiti otkaz, jer takav imbecil na takvoj poziciji, dajte meni
da ja primam njegovu plaću, ja bar neću davati glupe izjave…

konj


Evo nam i demantija teksta u Poslovnom na koji smo se reflektirali svojim komentarima.

Vaš link

Zanimljiv rasplet. [huh]


hahahah shvatili da je zajebo ,pa krivica na druge e jebem ti drzavu.

Karlo nije ti lako.

Motušić: Apstinirajte od dionica

Pajo Pakšu: Apstiniraj ti od seksa

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


konj

prije 20 dana bio,sada nije?

New Report

Close