Tržište Amerike

Ne znam kako ova tema ne postoji, pa, eto, želim je otvoriti pa to upravo i radim. Smatram da je njihovo tržište onakvo kakvo bi trebali izgledati naše, znači puno dionica, puno investitora, veća mogućnost zarade i u teškim vremenima. Volatilnost i likvidnost nešto što američko tržište čini specifičnim, iako ne jedino na svijetu, naravno. Za sada toliko.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pitaj Flokija,nek ti kaže kako se puši u USA,ako je on ne moramo i mi hiihiihihihihihi.

Karlo nije ti lako.

Uff njihovo tržište je otišlo u krajnjost, koju sad ispaštaju, nije svaka deregulacija dobra, to se tek sad vidi. Sad kukaju na sve strane. I bome Pero u USA se puši samo ako a) nemaš sreće b) uletavaš bez informacija i bilo kakve ideje i analize. Svi ostali su poprilično dobro.
Pogotovo shorteri ;).

Valentine ako se misliš seliti gore, preporučam da dobro pipremiš teren. Za početak jedna kompanija.

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Trguje li tko u Americi? Tema zapravo nema nijednog sudionika.

Obama ima inauguraciju u utorak, promet u četvrtak i petak je bio iznimno veliki na NYSE. Stanje na burzi, tj. psiha ulagača mi se čini dosta negativno raspoložena, što može biti i pozitivno.

U srijedu Apple izbacuje rezultate, ima li on kakvog utjecaja na tržište kao banke što su imale prošlog tjedna?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Centralna banka Sjedinjenih Američkih Država, Federal Reserve, u četvrtak je pokrenula robustnu odbranu svoje nezavisnosti i upozorila da napori u Kongresu za postavljanje monetarne politike pod političku kontrolu mogu teško ugroziti gospodarstvo.

Podpredsjednik Federalnih Rezervi, Donald Kohn, izjavio je kako bi otvaranje nekih od najvažnijih odluka centralne banke temeljitom političkom ispitivanju moglo rezultirati višim dugoročnim kamatnim stopama i smanjivanjem američkog kreditnog rejtinga.

Kohn je održao govor pred Kongresom, gdje je zatražio povlačenje prijedloga kojim bi se političkim odlukama temeljito ispitivala centralna banka SAD-a od strane savezne agencije za kontrolu…

New Report

Close