Best sell – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best sell – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ova teška vremena možda i ovakva tema ima smisla.
Dakle, dionice koje bi mogle još jače zaroniti, ili su sad tek došle na realne vrijednosti, i ne budu više nikad na vrijednostima od jesenas.
Redoviti sam čitač foruma.
Pozdrav svima!

ukratko ono što je najmanje palo, još uvijek ima loše fundamente i još pri tome ne isplaćuje dividendu, ne bi vjerovali ali ima takvih dionica samo malo ljudi ima takve 🙂
ali na kraju priče i ta dionica je ispod fer vrijednosti ako dođe do preuzimanja (ISTT)

pored njih tu su MGMA i OPTE (rezultati koma) što opet ne znači da dionica neće rasti

ili da skratim…
jako nezahvalno za preporučiti sell u ovim vremenima a shortanje u pravom smislu te riječi na zse još uvijek ne postoji

možda je bolje pitanje od svih dionica koje su pale koje će se prije oporaviti tj koje i nakon pada imaju lošije (ili nikakve) fundamente vs dionica koje su trenutno ispod ili blizu book-a imaju konstantan rast dobiti i prihoda zadnjih x godina, isplaćuju pristojnu dividendu itd…

Heaven or Las Vegas


U ova teška vremena možda i ovakva tema ima smisla.
Dakle, dionice koje bi mogle još jače zaroniti, ili su sad tek došle na realne vrijednosti, i ne budu više nikad na vrijednostima od jesenas.
Redoviti sam čitač foruma.
Pozdrav svima!

……..nema………[lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Stvarno………nema [lol]



U ova teška vremena možda i ovakva tema ima smisla.
Dakle, dionice koje bi mogle još jače zaroniti, ili su sad tek došle na realne vrijednosti, i ne budu više nikad na vrijednostima od jesenas.
Redoviti sam čitač foruma.
Pozdrav svima!

……..nema………[lol]
[/quote]
zašto? ako ima best buy, zašto nema i best sell? [embarass]




U ova teška vremena možda i ovakva tema ima smisla.
Dakle, dionice koje bi mogle još jače zaroniti, ili su sad tek došle na realne vrijednosti, i ne budu više nikad na vrijednostima od jesenas.
Redoviti sam čitač foruma.
Pozdrav svima!

……..nema………[lol]
[/quote]
zašto? ako ima best buy, zašto nema i best sell? [embarass]
[/quote]
Kako nema,ima ima toga da čovik nezna šta bi prije bestsellira [lol]

bome kako banke danas rasprodaju…….sve mi više ima smisla ova tema….. [rolleyes]

VDKT jos iznad 300 neki dan, cim je zaškripilo .

a oko todexa ,,pa 10 dana su brujali portali o problemima likvidnosti ..

dok nisu mirovinci krenuli sipat po bidu nitko nije ozbiljno shvacao

ali bilo je vremena ua izaci na vrijeme

VDKT valjda ste svjesni sto znaci blokada?

moja prognoza za vdkt cilj 30-50 kn ,,dakle ceka nas psn dokap i te stvari


VDKT valjda ste svjesni sto znaci blokada?

pa i tehnika je nedavno bila blokirana…, pa nije bilo drame i sve se riješilo…ako ćemo za pravo to su jedina dva građevinca koja u HR nešto vrijede, odnosno RADE

dizem temu iz naftalina .
po meni best sell; ERNT, DLKV.DJURO,OPTE. toliko zasad ,ovo su kadidati za korekciju od cca30- 50% od sadasnje cijene.

molim moderatora da otvori temu[b] BEAR MARKE[/b]T 2019-2020 godina

A po kojim kriterijima ti je to best sell?

Bacao si grah ili te od pokojne babe tašta prenula iz sna?

New Report

Close