TeleTrader – savjeti, pitanja i odgovori

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TeleTrader – savjeti, pitanja i odgovori

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi ljubitelji dobrog grafa konačno će doći na svoje. Na stranici http://www.fxos.hr/teletrader.php možete skinuti program koji se zove: teletrader. Program omogućava pregled podataka (između ostalog) i sa ZSE u stvarnom vremenu ili s 15 minuta zakašnjenja, a osim toga nudi bezbroj mogućnosti tehničke analize, grafičkih pregled, usporedbi, vijesti i sl.

Nakon što ste skinuli program, potrebno je samo popuniti formular, te će na mail stići korisničko ime i zaporka.

Osobno već duže vremena radim na ovom programu i jako sam zadovoljan. Pokazat ću vam nekolik screen shootova da vidite kako to izgleda.

Kolega di_su_pare, inače poznat pod nadimkom Učitelj, a prepoznatljivi po svojim hlačama, moralni je autoritet na ovom području, pa se nadam da će vam on odgovoriti na sve upite vezane za program.

Osobno se nadam da je ovo revolucionarni korak na području tehničke analize u Hrvata, jer je ovo prvi takav proizvod.

Juriš tehničari … [thumbsup]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ovako je to izgledalo u petak kroz ‘prozore’ teletradera …

I love the Smell of Profits in the Morning

MiGovo omiljeni oscilator … [tongue]

I love the Smell of Profits in the Morning

Evo i za Krpu nešto …

I love the Smell of Profits in the Morning

al je na mjesec dana
koliko kosta kasnije ?
moze li se crtat po njemu…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ima toga još cijelo čudo: fibonacci, elliot, čudo jedno oscilatora, po grafovima možete crtati i pisati … možete si sastaviti preglede svojih dionica po želji, umetatni radne listove kao u excelu … povezivati sve to … svašta nešto …

I love the Smell of Profits in the Morning

nesto slicno ko amibroker kolko sam skuzio

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

kad kliknem ctrl + T za indikatore….nema ih.

Meni radi …

I love the Smell of Profits in the Morning

auuuuuu..Fazančino, super je ovo, odlično izgleda!!
nemam se sad vremena ulogiravat, ali budem navečer, ali bas si me ugodno iznenadio![thumbsup] [thumbsup] odlično, odlično![thumbsup]

e, i money flow rula [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

INA

I love the Smell of Profits in the Morning


auuuuuu..Fazančino, super je ovo, odlično izgleda!!
nemam se sad vremena ulogiravat, ali budem navečer, ali bas si me ugodno iznenadio![thumbsup] [thumbsup] odlično, odlično![thumbsup]

e, i money flow rula [tongue]

buraz moš ga i naštimavati … [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning


Evo i za Krpu nešto …

Care!
[thumbsup]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

stvrano je super, al šta meni jedinom ne šljakaju indikatori?
jel treba nešto napravit prije uporabe, da reinstaliram, šta, šta?

New Report

Close