Štrajk malih dioničara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Štrajk malih dioničara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo otvorio sam temu koju je pokrenuo kolega jeff, da vidimo ima li podrške

@ jeff

Ovaj podatak me naveo na razmišljanje… što bi bilo da se u određeni dan, u određeno vrijeme maknemo sa prodaje, ili da se pomaknemo 10ak % na više te da cijelo TK stjeramo u pozitivnu blokadu ili bar dignmo bolinger za par %?
Možemo li se mi mali dioničari dogovoriti i organizirati nekakav svojevrstan prosvijed od kojeg možemo imati jedino koristi?

Mislim da to ne bi trebao biti neki problem, jednostavno se na razini poslovnih portala i foruma postavi inicijativa da se u određeno vrijeme povučemo ili pomaknemo sa prodaje te riskiramo koju kunu i lupimo po asku.

Mi “mali” investitori smo u toku ovoga sr@nja zaboravili da to na ekranu nisu samo brojke nego naši novci za koje se je trebalo svojski potruditi, zaraditi ih, uštedjeti…i sada bi ih trebali samo tako nekome predati?! Što se mene tiće, to neče ići!

U lijepoj našoj se i tako problemi riješavaju štrajkovima stoga predlažem inicijativu da se u dogovoreni dan, najbolje na početku trgovanja na jedno vrijeme maknemo sa prodaje!

Očekujem Vašu podršku i prijedloge kao i podršku poslovnog hr., tako da za početak otvori stranicu sa ovom temom!

Prosvjed je bolje nego štrajk, ali mora biti medijski podržan, inaće ništa od toga

HM,možda nije loše al opet…………………………….

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Izvalili su oni nas na ledja 🙂
Samo je pitanje odmara li itko sada 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

haah zgubi , zašto da ne na kraju, bar bi bilo zanimljivo, iako možda beskorisno.

Prodajom INE oslobađa ne dovoljno novaca od OMF i BF, da bi se tržište moglo stabilizirati na fundamentalno prihvatljivom nivou.

HDZ ionako cmizdri jer ne može musti lovu s TK. Barem bi bilo zabavno čitati reakcije u medijima.

Internet je jak mediji koji je povezao ulagače.
Sad bi jedna apstinencija uz podršku poslovnih medija mogla čak i nešto pokazati.
Koliko njih ono čita Poslovni i ostale medije koji pišu o burzi.
Ako ništa drugo mogli bi vidjeti koliki je naš utjecaj na burzi. V
jerovatno se nećemo niti primjetiti od fondova, no to bi bila jaka vijest koja bi odjeknula.
Dogovoriti dan i stati sa prodajim i kupnjom cijeli dan.
Barem bi bilo na trenutak zabavno.

dijelim mišljenje da bi to bio zgodan eksperiment.
Pridružujem se inicijativi.
Predložite datum i vrijeme (i gledajte da ima dosta vremena da se vijest proširi)

"I am a man of great patience..."

Vjeko, PD-web – što mislite o tome

Trebamo mediskog glasnogovornika.

Ipak su reklame i medijska kampanja prije IPO HT, navukli mnoge ljude na burzu koji se tamo ne bi našli, i to baš na vrhu crobexa, nisu ni imali šansu. Pa nek se znoje malo i daju izjave i objašnjavaju.

ŠTA ŠTRAJK, JA SAM ZA TUŽBU I SUD KO DIONIČARI DT U NJEMAČKOJ, OVAJ KRIMINAL I IŽIVLJAVANJE SU PREVRŠILI SVAKU SMISLENU GRANICU !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

100 % podržavam da mi dioničari na dogovoreni rok predlažem 1 mjesec ne prodajemo ni jednu dionicu.
Sa time natjeramo naše lopove da malo razmisle do kada će pljačkati svoj narod , ako pak ni to ne pomogne javni prosvjedi na Markovom Trgu pred očima naših velikohrvatskih lopova i otimača. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

To bi i približilo konačno realizaciju projekta udruga malih dioničara.

iam in

PRVO SU 360 000 TISUĆA LJUDI PREKO MEDIJA NAJE..LI DA KUPE DIONICE, A SADA TE ISTE LJUDE ČERUPAJU I PLJAČKAJU, AKO TO NIJE ZA SUD ONDA NEZNAM KAJ JE !!!

EJ, 360 000 TISUĆA LJUDI

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Također ove u cashu koji daju jedinice podsječan da potpuno urušavanj tržišta bi dovelo do situacije da jako dugo ne bi bilo prinosa. Bolje vam je neku dionicu kupit na 100 kuna, pa da za 2 godine bude na 300 kuna, nego ju kupit na 50 kn, pa da za dvije godine bude 55 kuna.

New Report

Close