Kako sam uništio forum?

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Kako sam uništio forum?

Tema je prije svega potrebna, jako, na vrhu foruma.

***obrisano***
Uključite se svi, bitno je.

pozdrav

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kako ja to gledam, u doba interneta i cirkulacije znanja i vijesti, zaista je nevjerovatno da nekoga može prevariti bilo winniepoh, bilo tko drugi njemu sličan, da proda dionice. Naravno, bilo bi predivno kad bi svi napisali izvor na kojeg se pozivaju u argumentima, no to je utopija. A sad da se osvrnem na nelikvidni varteks. Ako on svojim drukanjem i prevari neku budalu pa mu proda i cijena znatno padne, a nitko drugi od desetak tisuća dioničara se ne trudi da istog trenutka vrati cijenu, onda ta dionica vrijedi točno toliko koliko je dotični kolega i ponudio na bidu.
Nemojte se nervirati ljudi, većina nas je u minusu, pa blago rečeno 40-tak% od 2008, i svi smo polako već napeti. [huh] Sad medvjedi zarađuju, a b ikovi su u debelom minusu, moramo se pomiriti s time.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Tema je prije svega potrebna, jako, na vrhu foruma.

Da počnem, npr. tema Varteks i dotični winniepoh (iako će se ljutiti) konstatno iznosi lažne i neutemeljene činjenice i buni mnoge. Na taj način pušta lažne priče i istovremeno stoji na kupnji s nalogom.

Uključite se svi, bitno je.

pozdrav

Pa što ti je tu čudno. Imaš takvih likova na svakoj temi. Ali sve se to vrati na kraju priče. Jednom se zapetljaju u svoje laži i sami nasjednu na svoju propagandu.

...povijest se ponavlja...

@ valentine

ti si majke mi ajnštajn! [rolleyes]

to je kao jedini slučaj i to radi samo on i to se događa isključivo i jedino tamo ili!? [lol]

btw. kolko vidim bar nije došo drobit da odlazi s burze il tak neku nebulozu, a ti valjda znaš zašto si uložio i koliko to vrijedi! [wink]

-valentine

– ja se uopce ne ljutim
– naprotiv, potpuno sam smiren
– medjutim, ti nisi pozvan da ocjenjujes moje pisanje
– ti si prvi koji si pisao down,
– ili UP
– kako je trebalo
– i sad si vjerovatno na asku
pozdrav,
ivan

MENE VISE NIJE STRAH

@winniepoh

Niste li na temi VART pisali "Pozdrav, Marko"?

Suricata suricatta

Ono što je očito postoje ljudi koji imaju hrpe identiteta na financijskim forumima u Hrvata. Koja je to jebena interna organizacija i volja za praćenje svakog identiteta.Očito je da se svakog dana aktiviraju novi identitieti i svako malo se uključuju u raspravu. Tu se mora jebeno pratiti koji identitet treba što reći.

Bilo bi lijepo kad bi netko htio objasniti koja je svrha takvog života ili još bolje koliko love se tako da zaraditi.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.



@winniepoh

Niste li na temi VART pisali "Pozdrav, Marko"?

Malo je ivan, malo marko sutra će biti josip a prekosutra jovica, prema danu i raspoloženju, najbolje bi bilo da nije nitko, samo govori kakvim likovima je riječ, no, kako nitko nije savršen, predlažem da malo vinepua prebacimo na temu, što radim kada ništa ne radim a radim.

I nije problem pisati o temi, već kada netko govori nepotrebno, winniepoh-uu što je to dokapitalizacija?

Forum nije uništen, samo je previše gnjavatora i trebalo je ranije napustiti burzu jer je bilo očito što će se desiti u sljedećem periodu.

winniepoh [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sigurno ima kratke noge 🙂

Ovaj forum je sramota.Toliko puno nenormalnih,pohlepnih,pokvarenih osoba se može sresti samou ratu sa druge strane bojišta.Znam da se neću javljati na forumu jer mi je ovo previše jadno.Nagovarati ljude da naprave grešku,pa to je tako jadno.Puno je tu istih likova koji mijenjaju nazive,sigurno dosta jadnih brokera koji rade po lokalnim fondovima…ma sve su to jadnici.Uživajte.Ja znam da neću ništa prodavati,čekati ću da dodu bolji dani,da gazde počnu opet dizati tržište,da se ciklus promjeni.A tada će opet biti jedan duži period kad se bude dalo zaraditi na dobrim i kvalitetnim dionicama.

na to i ja već duže vrijeme pokušavam ukazat koliko je forum postao nekvalitetan time što dopušta toliko razmnožavanje multinickova jer njima to kao podiže rejting – što više nickova to smo mi kao čitaniji i posjećeniji! [smiley]

no kad kvalitetni ljudi napuste forum i izgube volju za pisanjem jer se nešto pametno lako izgubi među gro s*anja će se zapitat zašto je do toga došlo i zar stvarno nismo mogli ništa napraviti da to spriječimo!?


Sad medvjedi zarađuju, a b ikovi su u debelom minusu, moramo se pomiriti s time.

Ajde Bogati objasni kako je to jedan medo zaradio na našem tržištu?

I love the Smell of Profits in the Morning

ma, zaradio je osmjeh na licu i erekciju.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

a sto ako je medvjedica [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close