WPP Group ostvario rast polugodišnje dobiti od 14 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka WPP Group ostvario rast polugodišnje dobiti od 14 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ta informacija oko razmatranja spajanja GfK i TNS vise ne stoji – TNS ce biti preuzet od strane WPP ili GfK. Merger je propao kad je WPP dao neprijateljsku ponudu za preuzimanje. Sad GfK pokusava naci financije za ponudu za preuzimanje TNS-a, u suradnji s nekom private equity kucom.

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

“WPP Group, druga najveća oglašivačka kompanija u svijetu”…otkud vam to da je druga? Samo izvor, ako netko može. Na internetu mi svuda piše da su oni najveći. Ako može feedback na ovo, bio bih zahvalan.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

@Seljo – hvala, ispravljeno. poznate su mi informacije, samo sam se zbog brzine krivo izrazio 🙂


@bigfellow1
– Bloomberg je naveo da je WPP druga najveća oglašivačka kompanija u svijetu. Prema njima, Omnicom Group je prva.

Tomislav Hrastovčak - web redakcija

@ tom

Tnx, nisam provjerio Bloomberga. Gledao sam između ostalog Wikipediu i njihove reference, po njima je WPP prvi, a Omnicom, Interpublic, Dentsu, Havas i ostali slijede.

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

New Report

Close