Milanović otkrio što će na današnjem sučeljavanju pitati Kolindu Grabar Kitarović

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanović otkrio što će na današnjem sučeljavanju pitati Kolindu Grabar Kitarović

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

kakva ima smisla debata s milanovićem kad nekad njegov najbliži suradnik ovako o njemu govori:

https://www.glasistre.hr/hrvatska/veliki-udarac-nekad-jedan-od-najuglednijih-sdp-ovaca-zestoko-napao-milanovica-neradnik-koristio-je-policiju-za-privatne-potrebe-nadmeniji-je-od-trumpa-613591

– Građani imaju puno saznanja i o jednom i o drugom kandidatu. Moraju vagati što im je gore. Ja znam odvagati što je za mene gore. Ne želim nikome ništa sugerirati, birači moraju sami izabrati hoće li nadmenog predsjednika, predsjednika koji će biti nadmeniji od jednog Trumpa. Možda im je to bolje od predsjednice koja se rukuje, grli, koja može uspostaviti kontakt. Hoće li građani vjerovati ili neće da će Milanović zloupotrebljavati predsjednički položaj, to je njihovo pravo.

Meni je pred očima scenarij da bi vrlo brzo razjurio sve oko sebe jer bi vrlo brzo postao nezadovoljan sa svim oko sebe. On je čovjek koji funkcionira po načelu ja pa ja i ako netko voli takvog čovjeka, dat će mu glas. Ali ja pa ja ne postoji u demokratskom svijetu. Uloga predsjednika je korektivna u hrvatskom političkom sustavu, ali ja pa ja vodi u apsolutizam.

Onaj tko se opredijeli za Milanovića opredijelio se za apsolutizam. U ovom trenutku jasne su pozicije i jednog i drugog kandidata. Milanović se nije promijenio, a nije se promijenila ni Grabar-Kitarović koja i dalje bježi od odgovornosti kada je riječ, recimo, o ženskim pravima i koja se ne želi jasno očitovati o Istanbulskoj konvenciji.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Skica za Milanovićev portret je izravna optužba da izvlačio novac fiktivnim poslovima iz agencije Madison. Skica je i da je njegov brat hodocastio ministarstvima lobirajuci za razne firme pogotovo vlasnike vjeteoelektrana pa je i izmijenjen zakon u njihovu korist dan prije isteka roka. A skica je i njegov predstojnik Ureda koji je na sudu za krađu dnevnica. O svim tim skicama mediji šute jer im je ljubimac.

…….koje bi to pitanje izbrisalo sve ono što je ostalo iza tebe ,a sjećam se i onog savjeta djeci u dječjim vrtićima da na kriške kruha nanose tanje namaze kako nebi bili gladni ,što više reći


Skica za Milanovićev portret je izravna optužba da izvlačio novac fiktivnim poslovima iz agencije Madison. Skica je i da je njegov brat hodocastio ministarstvima lobirajuci za razne firme pogotovo vlasnike vjeteoelektrana pa je i izmijenjen zakon u njihovu korist dan prije isteka roka. A skica je i njegov predstojnik Ureda koji je na sudu za krađu dnevnica. O svim tim skicama mediji šute jer im je ljubimac.

A o čemu da pričaju.
Sauhu brani HDZ da im spašava većinu u Saboru. Inače bi već odavnko bio u zatvoru.

Što se tiče vjetroelektrana ZNA se tko je taj zakon donio.

Plenkovićev ljubimac Vrdoljak.
Nije HNS bezveze ušao u Vladu.

Pitanje je zbog čega HDZ koji je na vlasti ne reagira i navedene ljude ne baci u zatvor?

Zbog čega štiti “Milanovićeve” igrače?

ovog “šahovskog skakača” kandidiirali su njegovi mentori samo zato jer je Pantovčak u šumi, pa bi rado tamo zapjevali

VIDEO Pogledajte kako Šerbedžija, Nobilo i Končar uživaju uz taktove partizanske budnice

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/vatrogasac-izvolite-uci-u-air-tractor-milanovic-ne-hvala-znate-da-sam-sklon-skakanju/1145255/

LINIĆ OPET OPLEO PO MILANOVIĆU: ‘Podmetao je i krivotvorio! Pa on se hvali da je prevario Angelu Merkel’

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

pazi ovo, Milanče će pitati pitanje, koje je zaboravio pitati u proteklih 24 godine, pa se odlučio baš večeras sjetiti ga se, pa koji jado može čekati toliko dugo da upozori narod na nepravilnosti ako ih je bilo, stvarno je čovjek šaka jada kako sam reče, ako ovaj puta uspije nekoga prevariti, treba mu dati funkciju predsjednika doživotno, dok svi ne odsele iz Hrvatske, iako ne znam što još uopće svi čekaju

Njemačkoj će trebati čak 3 milijuna radnika!

ajmo svi negdje normalno živjeti

Podsjetnik na uspjehe našmrkanog dok je bio premijer:
https://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/231857/the-economist-hrvatska-je-deseta-najgora-ekonomija-na-svijetu

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Tebe boli…jel’ da…😅

ove koji kažu da kolinda ne radi dobro posao i da ima gafova, pitao bih jesu li svjesni kakve će gafčine raditi milanovič ako kojim slučajem pobijedi? ili da vas podsjetim da je zbog njegovih gafova u narodu nastao poseban naziv za to: zoranizmi..prgav, agresivan neugodan..zamislite sad takvu osobu na čelu države i u kontaktu s drugim državnicima koji mu se ne sviđaju? bit će to epske blamaže druga zoke, ali nažalost i cijele naše države! 🙁


ove koji kažu da kolinda ne radi dobro posao i da ima gafova, pitao bih jesu li svjesni kakve će gafčine raditi milanovič ako kojim slučajem pobijedi? ili da vas podsjetim da je zbog njegovih gafova u narodu nastao poseban naziv za to: zoranizmi..prgav, agresivan neugodan..zamislite sad takvu osobu na čelu države i u kontaktu s drugim državnicima koji mu se ne sviđaju? bit će to epske blamaže druga zoke, ali nažalost i cijele naše države! 🙁

Pa žena je pomilovala kriminal.ca koji je pravomočno osuđen da je ukrao 80 milja kuna iz Croatia Busa.

A kao mlada djevojka je sjedila s 27 godina u upravi, nadzornom odboru njehove kompanije i dobivala lovu za to.

U normalnim zemljama ( to su one koje nisu iza željezne zavjese) predsjednik države za ovako nešto odmah daje ostavku.

A tek onda ide i istraga.

A gospodin lo.pov se vraća natrag u zatvor i uzme mu se sva imovina.

Znači sada ćemo vidjeti da li će se Kolinda ponijeti kao hrvatska predsjednica i dati neopozivu ostavku.

Bila bi blamaža za Hrvatsku da tijekom EU zasjedanja policija privede predsjednicu s optužbom za mito, korupciju i pogodovanju kr.iminalcu koji je opljačkao hrvatsko poduzeće.

A ona ga pomilovala.

Da hrvatski predsjednik štiti osuđene hrvatske (Suljič) kr.iminalce.

Milanović otkrio što će na današnjem sučeljavanju pitati Kolindu Grabar Kitarović

😀

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

auuuuu, ovaj mu ga gadno metnuo zadnji dan

Bože Vukušić objavio partijski dosje Zorana Milanovića

zoka se pokazao i pomalo nepismen u biografiji, a lično je pisao, a mama nije vojnamlekarka , nego predavala srpsko-hrvatski u Zagrebu,

ne zvahu ga džabe drugovi omladinci skojevci, Basta

New Report

Close