VIDEO/FOTO: ‘Imam dogovore s nekim državama, Hrvati će moći zaraditi 8.000 eura’

Naslovnica Forum Komentari članaka VIDEO/FOTO: ‘Imam dogovore s nekim državama, Hrvati će moći zaraditi 8.000 eura’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ova laže(a možda i krade) kao i njem intimus iz Pogane Vlake

Ovo je vec postalo degutantno.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

hi,hi,hi
i ja imam dogovore s nekim svemircima da svakoga zainteresiranoga malo provozaju letećim tanjurima do planete koju sam poželi, samo je uvjet da ne koristi nikakve bijele tvari, osim onih koje dobije u letećem tanjuru
zašto do sada nisam imao takve dogovore, eeeeeee to je tajna predizborne kampanje

Jakove, jači si od Petra Čelika

O Bože….

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

droga.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Kolinda mi djeluje kao osoba koja jos uvijek ceka da joj nigerijski princ posalje novce koje joj je obecao u emailu.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

http://ds-monitor.styria.hr/redirect?token=de39b731101974ae6fff74727ae50c6e1ccfc6104e5764d2df80d2c2b5a2f3d4&src_content_type=article&dst_content_type=article&ruleset_key=default&dst_site=24sata&dst_content_id_db=664077&src_site=24sata&url=https%3A%2F%2Fwww.24sata.hr%2Fnews%2Fkolinda-vodila-svoju-djecu-u-vukovar-kada-se-nisu-ni-rodila-664077&src_content_id_db=665443&uuid=None&template_id=24sata-new-article

https://www.24sata.hr/news/hvalila-se-da-jakov-kuci-brine-o-obitelji-a-on-bio-na-utakmici-665443

ovo više nije za zafrkanciju, žena je bolesno bolesna, pa makar bila i predsjednica, stvarno se nešto čudno s njom događa, na početku mandata bila je potpuno drugačija,
moguće je da su joj rigorozne oštre dijete, nanijele nepopravljivu štetu mozgu ili nekom drugom organu ili je pribjegla nekim drugim metodama rješavanja napetosti, stresa i umora


Ovo je vec postalo degutantno.

Točno tako. Ovo već graniči sa zdravom pameću. Toliko obmanjivati i lagati ljude je ispod svake razine kurtoazije.
I još k tome odbijati sučeljavanja pod izlikom skupova na koje treba ići.
Postoje samo dvije vrste ljudi koji glasaju za nju:
– uhljebi koji imaju koristi
– priprosti puk koji misli da je to nekakvo hrvatstvo, koje više ne postoji niti u tragovima.

Ne znam jeste li gledali video ali ovo afektiranje me vrati na faks i kafanske debate u 2 ujutro nakon 10 piva…


Kolinda mi djeluje kao osoba koja jos uvijek ceka da joj nigerijski princ posalje novce koje joj je obecao u emailu.

zakon 😀

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

ocjene padaju, što će reći da se ADZ mladež već probudila

očito je došlo krajnje vrijeme da se bez liječničke potvrde da ne boluješ od kroničnih bolesti( kao npr za vozačku), niti ne možeš kandidirati za ikakvu javnu funkciju a bez specijalističkog neovisnog liječničkog testiranja a pogotovo psihiloške procjene ne možeš kandidirati za lokalne i drž. izbore a pogotovo predsjednika!

ako je bolesna a priča se da je, pa neka onda časno odstupi jer ovo fakat više nema smisla…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ocjene padaju, što će reći da se ADZ mladež već probudila

je i mene začudilo da uopće vise na ovakvim portalima što će njima ulaganje u dionice pa njima je uspjeh zagarantiran samo iskaznicom

mi smo ipak zemlja slučaj

nisam zadovoljan odnosom predsjednice prema ostalim građanima Hrvatske, ovo je već u rangu diskriminacije nacinalnih manjina, zašto ne bi omogućila i Pupavcu da zaradi i on 8000€, a ne da zarađujuj samo Hrvati, ili je za Miloradovu zaradu zadužen Plenković

New Report

Close