Ekskluzivno doznajemo: Hanfa ‘češlja’ trgovanje Kraševim dionicama!

Naslovnica Forum Komentari članaka Ekskluzivno doznajemo: Hanfa ‘češlja’ trgovanje Kraševim dionicama!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

znači hanfi je sumnjiv prošli čet i pet ali nije joj sumnjivo kako je kuharica iz firme 3 tjedna prije erupcije cijene kupila za pol milje eur dijonice krša?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Koliko hanfa ima upliva i koliko uopce moze djelovati u ovakvoj mocvari, bolje da je i ukinu. Ovo su pričice za malu djecu? Testiranje prosjecne inteligencije malih dioničara ili građana RH?

Hanfa treba poništiti trgovanje esopovim dionicama jer su radnici bili neobaviješteni da Šaranović daje 130.000 kuna po udijelu a Pivci samo 50.000 kuna pa kako to može biti bolje? To što Pivci garantiraju radnicima objesiti mačkima o rep tako je propalo Kamensko, Vis, Atlas, Centar banka itd. sve ih vodili “naši” sposobni tajkuni pa su nestale firme a dioničari ostali bez ičega. Ako HANF-a stvarno bar nešto hoće napaviti pošteno onda neka poništi trgovanje esopovim dionicama i neka idu javne ponude Pivaca, Šaranovića može i drugih pa tko da više ostalo je čista muljaža za zatvor. Ali kod nas je sve ok.

Meni samo nije jasno kako Pivci nisu kupili udio Esopa za 1kunu.

Tko ih je to prevario?

Cirkus od drzave. Sve je u raspadu. Zakoni ne postoje. Samo se gleda kako ce se ukrasti. Boze sacuvaj nesto proizvesti. Sada ce Kras raditi lohn poslove. Radnici uz otpremninu na burzu, ostali mirovine. A tek dokapitalizacija koja je za strpati nrkoga u zatvor zajedno da Sanaderom i Todoricem. Ocita pljacka. Podsjeca jako na Belje.
A najbolji je zez 🤣🤣🤣 tko je prevario Pivce ? 🤣🤣🤣🤣

Status Quo: Roll Over Lay Down

Dioničari su prevareni (netko je bio potkupljen i blokirao je prodaju Šaranviću) i tako su dioničari ostali su bez puno novaca jer je Šaranović htio platiti više od braće Pivac. Banana od državice.

radišić prodao taman prošli tjedan u čet 🙂 kakvu sreću ima kockoglavi 🙂 jel zna netko di radi taj striček? 🙂

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Koja kokošarska demagogija! Pojavi se opančar sa lovom sumnjivog porijekla i svi skidaju gaće, pa kad im ne uđe kriva je država koju toliko (ne)vole pri tome misleći kako su super igrači na burzi! Dodatak tome plasiranje lažnih vijesti i prognoza (čitaj: nebuloza) o lohn poslovima i sl. A opančar bi sigurno ulagao te ne bi preslio proizvodnju u svoju prčiju!? Dakle kokošarsko-cirkusantski pristup ograničenih persona sa elementima jala i ne ljubavi prema domovini! Pohvalno! Takve se stvari u uređenim zemljama ne događaju hahaha

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Koja kokošarska demagogija! Pojavi se opančar sa lovom sumnjivog porijekla i svi skidaju gaće, pa kad im ne uđe kriva je država koju toliko (ne)vole pri tome misleći kako su super igrači na burzi! Dodatak tome plasiranje lažnih vijesti i prognoza (čitaj: nebuloza) o lohn poslovima i sl. A opančar bi sigurno ulagao te ne bi preslio proizvodnju u svoju prčiju!? Dakle kokošarsko-cirkusantski pristup ograničenih persona sa elementima jala i ne ljubavi prema domovini! Pohvalno! Takve se stvari u uređenim zemljama ne događaju hahaha

A koji su tvoji opančari uništili Kamensko, Adris, Vis, Centar Baku Agrokor sve hrvatine kao ti s rukom na srcu.


Koja kokošarska demagogija! Pojavi se opančar sa lovom sumnjivog porijekla i svi skidaju gaće, pa kad im ne uđe kriva je država koju toliko (ne)vole pri tome misleći kako su super igrači na burzi! Dodatak tome plasiranje lažnih vijesti i prognoza (čitaj: nebuloza) o lohn poslovima i sl. A opančar bi sigurno ulagao te ne bi preslio proizvodnju u svoju prčiju!? Dakle kokošarsko-cirkusantski pristup ograničenih persona sa elementima jala i ne ljubavi prema domovini! Pohvalno! Takve se stvari u uređenim zemljama ne događaju hahaha

potpisujem svaku tvoju rijeć, skidam kapu!


A koji su tvoji opančari uništili Kamensko, Adris, Vis, Centar Baku Agrokor sve hrvatine kao ti s rukom na srcu.

na nesreću svih nas i hr je prepuna “opančara” koji su iskoristili tragičnu situaciju i doslovce preko mrtvih se podlo nametnuli na političke i ekonomske pozicije te nam nametnuli svoje opančarske standarde i zato danas i mi i država propadamo i kulturološki i ekonomski i demografski

opančar je opančar ma gdije bio i jedan ne isključuje drugoga i svima treba im jasno dati do znanja da su tek opančari i staviti ih tamo gdje pripadaju!

ps.
moj komentar se ne odnosi na braću Pivac a to što potiću iz ruralne sredine ih svakako ne ćini “opančarima”!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Koja kokošarska demagogija! Pojavi se opančar sa lovom sumnjivog porijekla i svi skidaju gaće, pa kad im ne uđe kriva je država koju toliko (ne)vole pri tome misleći kako su super igrači na burzi! Dodatak tome plasiranje lažnih vijesti i prognoza (čitaj: nebuloza) o lohn poslovima i sl. A opančar bi sigurno ulagao te ne bi preslio proizvodnju u svoju prčiju!? Dakle kokošarsko-cirkusantski pristup ograničenih persona sa elementima jala i ne ljubavi prema domovini! Pohvalno! Takve se stvari u uređenim zemljama ne događaju hahaha

potpisujem svaku tvoju rijeć, skidam kapu!


A koji su tvoji opančari uništili Kamensko, Adris, Vis, Centar Baku Agrokor sve hrvatine kao ti s rukom na srcu.

na nesreću svih nas i hr je prepuna "opančara" koji su iskoristili tragičnu situaciju i doslovce preko mrtvih se podlo nametnuli na političke i ekonomske pozicije te nam nametnuli svoje opančarske standarde i zato danas i mi i država propadamo i kulturološki i ekonomski i demografski

opančar je opančar ma gdije bio i jedan ne isključuje drugoga i svima treba im jasno dati do znanja da su tek opančari i staviti ih tamo gdje pripadaju!

ps.
moj komentar se ne odnosi na braću Pivac a to što potiću iz ruralne sredine ih svakako ne ćini "opančarima"!
[/quote]

Možda ih ne čini opančarima ali u zemlji HDZ opančara i ocvalih udbaša sigurno im je prednost.

Mafija i korupcija vlada ovom zemljom a oni su gori od najgoreg srpskog ili ercegovačkog opančara.

zez1 – slažem se, ali za bolje društvo protiv toga se treba boriti. Većina samo kritizira, a od autorefleksije i djelovanja niti a. Da ne kažem da ima onih koji ne žele dobro ovom društvu i državi. Npr. zašto poduzetničke ovce plaćaju reket HGK i šute?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close