Kinezima opet dulji rok za Kumrovec

Naslovnica Forum Komentari članaka Kinezima opet dulji rok za Kumrovec

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kao i SVE dosadašnje ekskurzije RH u Kinu (i obrnuto) niti ova neće uroditi plodom za RH. Pelješki most koji grade Kinezi je negativan utjecaj na BDP! Vlada je bila pre slabašna da uvjetuje minimalno 30% domaće komponente… sramota.


Kao i SVI dosadašnji izleti RH u Kinu (i obrnuto) niti ova neće uroditi plodom za RH. Pelješki most koji grade Kinezi je negativan utjecaj na BDP! Vlada je bila pre slabašna da uvjetuje minimalno 30% domaće komponente… sramota.
Prvi put rok je pomaknut na 14. studenog, pa je kupitelj 12. studenog podnio novi zahtjev za produljenje roka za plaćanje do 31. prosinca, pojasnio je u četvrtak ministar državne imovine.
…………….
Jedan razlog više da država uvede Sanaderovo uračunavanje BDPa.
Šta Kinezi rade u Zagorju, moram pitat moj KGB i CIA, oče samoupravljanje uvest u Hong Kong:
Sve oni mogu kopirat ali mene ne. Badava im sva lova. Ali dobro oni dođu kao putnici za Mjesec.
Jedan mi je Kinez reko: “Ako nas dobiješ jednog, imat češ nas sve!”.
Da ču mu ja.!!! Inače Xi se rodio kad i ja 1954, a i Oprah Winfrey. Godina Gospodina.
Hehehe.

……………… ..
Nekako sam u razmišljanju morao razmišljati o takvom komunizmu koji pretpostavlja ili predviđa Karl Mraks i drugi momci.
I na početku izgleda sve u redu, onda pred kraj vidim da je veoma zahtjevan i da ima puno očekivanja od članova takvog društva (komune).
Tada sam počeo oduzimati članove koji se nebi mogli pridržavati takve paradigme.
Djeca, bolesni, stari, bolečivi, uhljebljeni, političari, ovisnici, svećenici, itd. I tako dalje.
Nakon što sam iscrpio sve brojeve, osvrnuo sam se oko sebe: nikoga nema, ko Lovre Reijć..
O moj Bože, samo ja sam taj i pitao sam se: Šta? Ti si jedini komunista?
Lol … i bukvalno u Jugoslaviji …. kako? … hehehe …!
Izgleda da je komunizam pojedinačna ili individualna stvar.
Recimo, u svim kineskim komunističkim partijama nema nijednog komuniste, ali u Oklahomi i Teksasu i šire imate ih mnogo.
Možda Bernie Sanders ili Patrick Buchanan ili Elon Musk ili Tonči Potosi i tako dalje …!
Okej, kažem ja, ja sam taj, kao što je BOG jedini, OMG .. Da li je Bog komunista?
Hehehe … da: bez novca, bez države, bez potreba, sve moguč, i tako dalje.
Jedino je on (Bog) mogao ispuniti zahtjeve socijalnog članstva i prakse komunizma.
Dakle, u čemu je stvar? U Megamix Radio Hvar!
Hehehehe.
Evolucija stvara boga da popunjava praznine u svojim procesima.
I lanac hrane funkcionira. Lešinari se dižu i pridružuju se grabežljivcima.
Niže klase žele pobjeći horizontalno i tada oni postaju vertikale.
Tada moraju zaštititi svoje položaje (kao Maduro) i stvoriti KGB itd. I zatvoriti granice da bi ljudi bili unutar bačve.
Komunistička partija ima dobre namjere i bori se za to, ali ne mogu to održati (kao što pokazuje slučaj Chavez).

Wow: Problem komunizma sam riješio samo sprovodeći sebe kao BOGA.
Ali bez ljudi i Nakamota ne bih mogao postići taj slavni potez čovječanstva.
………………………
Konačno, komunizam je put prema bogu, a kapitalizam je put evolucije.
Cijena špinata danas je 0,010 ETH.

0x24E6EC73b8CDf8202B313ae3CD7619C57860E8Bb
…………………
Dobro preskočite preko anarho-komunizma u božanski-univerzijanizam.
………………….
“preko vode do slobode žedni gazimo
pritom oprez da kog mi ne pregazimo”

heheee, znao sam…kada je kinez skužio da em mora kupiti nekretninu i još mjesećno plačati komunalni, vodni i druge parafiskalne rekete koeficjent puta x, uteko je glavom bez obzira…još se nije rodio onaj koji je na kinezu zaradio a pogotovo kineza reketario…

Propao posao s Kinezima: Gospođa Yu nije uplatila novac za Kumrovec

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


heheee, znao sam…kada je kinez skužio da em mora kupiti nekretninu i još mjesećno plačati komunalni, vodni i druge parafiskalne rekete koeficjent puta x, uteko je glavom bez obzira…još se nije rodio onaj koji je na kinezu zaradio a pogotovo kineza reketario…

Propao posao s Kinezima: Gospođa Yu nije uplatila novac za Kumrovec

možda je tek sada vidjela da je bravar ostavio neriješene hipoteke

New Report

Close