Umjesto 88 pomoćnika ministara zaposlit će 97 ravnatelja

Naslovnica Forum Komentari članaka Umjesto 88 pomoćnika ministara zaposlit će 97 ravnatelja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hahaha, “reforme” 😀 😀

dobro, zaposliti će, to nam je jasno, a što će raditi


dobro, zaposliti će, to nam je jasno, a što će raditi

A isto sto i radi velika većina drzavnih sluzbenika. Cast izuzecima



dobro, zaposliti će, to nam je jasno, a što će raditi

A isto sto i radi velika većina drzavnih sluzbenika. Cast izuzecima
[/quote]
tu sam ja uveo artikuliranu providenciju tako da se dobije nadzor nad efikasnošču službenika (političara)

to mi je nekako ovako ispalo:
providencija
….
kako bi to išlo valjda ovi na univerzitetima znaju a možda ima ko pametan i u sboru




dobro, zaposliti će, to nam je jasno, a što će raditi

A isto sto i radi velika većina drzavnih sluzbenika. Cast izuzecima
[/quote]
tu sam ja uveo artikuliranu providenciju tako da se dobije nadzor nad efikasnošču službenika (političara)
[/quote]

To kad spomenes samo odmah je pobuna od najmanjeg cinovnika pa sve do samoga vrha ….





dobro, zaposliti će, to nam je jasno, a što će raditi

A isto sto i radi velika većina drzavnih sluzbenika. Cast izuzecima
[/quote]
tu sam ja uveo artikuliranu providenciju tako da se dobije nadzor nad efikasnošču službenika (političara)
[/quote]

To kad spomenes samo odmah je pobuna od najmanjeg cinovnika pa sve do samoga vrha ….
[/quote]
tu sam ja da se oni bune ali ja im ne plačam ako nisu efikasni, bila je jedna ministrica prvosuđa, Vesna, da bi sve odradila pa ako trba i noču ali nestala je … Sanader je počeo kupiti plastiku pa i on nestade .. a sabornik iz Siska je pokušao uvest nacionalnu/(radnu ne radničko) penziju ali i on nestade … a štaš … države sam raspustio pa ču sad vidjeti šta i kako u municipijima ..

New Report

Close