‘Država je vrlo opterećena kreditima i vrlo je slična Agrokoru’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Država je vrlo opterećena kreditima i vrlo je slična Agrokoru’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A koji je Roglić faktor za komentare.
Pelješenjem firmi je došao do biznisa koji se razvio sam od sebe i sada kao i mnogi manageri starog kova drži prodike.
Gospodine budite sretni da vam je uspjelo i pokrijte se ušima.

P.S mnogo toga što govori ima smisla, no dolazeći od njega gubi na kredibilitetu i snazi

Da, nazalost da znaju sta rade, onda bi svi imali placu 20-30% vecu… a ovako je pitanje samo koga cemo jos opteretiti ili prebaciti iz supljeg u prazno, dobro je dok se sad jos “refinanciraju-zaduzuju” po nultoj i negativnoj stopi… kad sve ode u par% plusa ima da sve ode u 3pm…

Ov sam napisao u forumu…

Jednostavno je zastrašujuće koliko je ZSE u prosjeku opako najlošije tržište kapitala !!
https://www.teletrader.com/markets/europe [teletrader.com]

Dok vani praše po ATH vrijednostima,, naše gospodarstvo je u takvoj kaljuži koje se preslikava na ZSE da je to bolesno za gledati..

dow je na +95% od 2007.
S&P 500 na cca +100%
dax +64%
cac je tu oko nule…

Ovako nabrzaka crobex je na 37% od nekadašnje ATH ??? 5.300
iako je neusporedivo od tada zbog različitih sastavnica..
Pa kad vidimo da dosta kompanija nema jer su bankrotirale, tipa todex i dr… neke dokapitalizirane, ali zastrašujuće djeluje koliko je to palo i koliko su izgubili oni glavni dioničari u TOP 10-50-100… brutalno,

a naši političari i dalje melju o partizanima,ustašama, četnicima, jugi, titu ….. valjda samo da skrenu pitanja zbog čega su ubili gospodarstvo RH, i novinari su jednako krivi koji samo usmjeravaju pažnju građanima na totalne gluposti umjesto da svaki dan pitaju zašto smo toliko pali a gdje još zašto toliko kasnimo za ovima koji napreduju ?

par sastavnica, koje nisu bankrotirale
atln cca 87% od ath..
adpl, 68% od ATH..
koei 47% od ath..
HT, 42% od ATH..
ernt, cca 31% od ATH,
Viro, 5% od ATH,
ddjh, 2% od ATH,
thnk, 1,1%
atpl, na 11 % od ATH,
dlkv !! 0,28% od ATH .. možda najviše pao a da nije bankrotirao, neznam jel tko pao više od ATH?
ulpl, 0,6% od ATH
igh, 0,8%,
jdpl, 1,5%

Ništa Roglić nije opelješio, a volio bih i čuti koji se to biznis razvija sam od sebe. Čovjek vodi europske operacije za globalne igrače, ne valja se u domaćoj kaljuži

Napisat ću samo Croatia baterije. Tko je upućen znat će


A koji je Roglić faktor za komentare.
Pelješenjem firmi je došao do biznisa koji se razvio sam od sebe i sada kao i mnogi manageri starog kova drži prodike.
Gospodine budite sretni da vam je uspjelo i pokrijte se ušima.

P.S mnogo toga što govori ima smisla, no dolazeći od njega gubi na kredibilitetu i snazi


Znamo li nekoga tko je u HR dosao do biznisa bez peljesenja firmi? Ne raspolazem informacijama da takav postoji.

Istina koju mnogi ne žele čuti niti priznati!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close