Banke uvode naknadu za podizanje gotovine u poslovnicama, objavljeni i iznosi

Naslovnica Forum Komentari članaka Banke uvode naknadu za podizanje gotovine u poslovnicama, objavljeni i iznosi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Lihvarenje penzića koji ne znaju dizati lovu sa bankomata.

Uključuje li to i dizanje deviza? Jer u tom slučaju to nije moguće obaviti na bankomatu.

Trebaju naplačivati i ulaz u banku.
Ko u kino.

Neznanje i treba naplaćivati

A da banka meni plati kad dobije moje novce na račun?

Nije bolest sve što boli

Prvo naplata za podizanje na šalterima, zatim slijedi naknada za korištenje bankomata …. najbolje da vrate isplatu plaća na ruke …


Prvo naplata za podizanje na šalterima, zatim slijedi naknada za korištenje bankomata …. najbolje da vrate isplatu plaća na ruke …

2mil. rn x 10kn x 12 mj. ništa od ruku, davno su građanima vezane ruke

Samo podsjećam: za ovaj tip lihvarenja temelje je postavio SLinić a podršku pruža i aktualni ministar

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Lijepo plaća na ruke. Ako ide na račun tražim od banke 200 kn mjesečno jer moj novac svaki mjesec sjeda u banku a ja to naplaćujem

inače kakva su sva s.ranja banke napravile s kreditnim karticama i aplikacijama odlučio sam da ću sve kartice otkazati i samo koristiti gotovinu.

Tu me nitko ne pita za PIN i potpis.

slažem se s tom odlukom. kad dođe mirovina, 3 dana se ne može ući u banku od silnih umirovljenika. neka se obrazuju u tom polju. moj tata od 7 banki bez problema koristi mob i pegla kartice ko sponzoruša. treba smanjiti broj šaltera i sve digitalizirati, kako vole reći političari.

uz korumpiranog guvernera sve može samo deri


Lijepo plaća na ruke. Ako ide na račun tražim od banke 200 kn mjesečno jer moj novac svaki mjesec sjeda u banku a ja to naplaćujem

Treba pitati druga Linića koji je isposlovao da je zakonski podakt jači od zakona.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

slobodno su mogli i povuć novčanice od 1000 kuna kad im toliko smetaju krupni apoeni, al znaju za emotivne hrvate i Antu nam Starčevića kojeg niko ne smije dirat pa rekoše, ajmo ovako, skuhat žabu na lagano. naravno da ćemo to i platit. bankomat pljuje do 200 kn papiriće, ove od više ćete dobiti u banci, ako platite.

New Report

Close