Župan kupio limuzinu za 251.000 kuna, kaže da je to zbog očuvanja okoliša

Naslovnica Forum Komentari članaka Župan kupio limuzinu za 251.000 kuna, kaže da je to zbog očuvanja okoliša

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Naravno i za spas dupina i mir u svijetu…

Treba mu automatik da mu ne smeta šaltanje dok mu fanfulja damfa županski milokliz

U Županiji navode kako su svjesni iznimne važnosti ekologije te potrebe očuvanja okoliša, a upravo novi automobil ima malu potrošnju goriva.

BICIKLA

zar ne bi trebali lokalni šerifi konjima

Vozi li ju sam ili ima jos i placenog (HDZovog) vozaca?

Županije ukinuti!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Neovisno o članku ….pitam , SUČELJAVANJE NOVINARKE NOVE TV i Davora Bernardića…

Da li je ova novinarka normalna ? Pa, kako si može dozvoliti ovakve bezobrazluke, napadanje,
ludo provociranje, vrijeđanje SDP-a…? Kaj je došlo toj ženi zaboga ..? Ovisnik sam o televiziji,
ali ovakav bezobrazluk, od strane novinara već dugo nisam vidjela…
Zločesta HDZ-ova priležnica nekog od …..vladajućih ,–? Pa, šta joj je došlo luđakinji….da na ovaj način
MRŽNJOM , NAPADOM, totalno BEZ KONTROLE vodi razgovor s namjerom da nekoga ponizi,
uvrijedi,,,, udari …SMRVI…….., ja bih je kao poslodavac OŠTRO KAZNILA I ŠUTNULA U GUZICU..ž
na HDZ promotivne skupove…pa, nek im drži leđa…..

uGLEDNA NOVA TV OVO SEBI ne bi smjela dopustiti….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Koprivnica je inace jako velik grad od nekih milijun stanovnika, ako treba u Zagreb nema zeljeznice pa mu treba auto. U Njemackoj svi drzavni i lokalni sluzbenici ako idu na poslovno putovanje do 500km imaju obvezu koristenja zeljeznice, znaci nema zrakoplova i auta. No jos veci biser je bila Ingrid- ustavna sutkinja-pipl-mast trast-as Anticevic-Marinovic koja je bila rekorder visine troskova putovanja zrakoplovom u Zagreb iz Zadra. Vjerojatno je dobila za nagradu mjesto ustavnog suca za taj svoj vrhunsko domisljati potez.

New Report

Close