Zašto banke ne snižavaju kamate ispod 2 posto?

Naslovnica Forum Komentari članaka Zašto banke ne snižavaju kamate ispod 2 posto?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

hm, da sad se zadužiš po 2% dok je jeftino,, a onda za 3-4 godine kad kamate odu nazad na 4-5-6% onda hbga, drž nedaj…

Zasto?
Nisam ljubitelj banaka ali s obzirom koliko nameta fiskalnih i parafiskalnih im je drzava nametnula da bi nahranila uhljebe jos su nam kamate i niske.

Od 1.1.2020. ce morati hraniti i turisticku zajednicu, novi namet koji ce morati staviti u cijenu kredita – odnosno kamatu.


hm, da sad se zadužiš po 2% dok je jeftino,, a onda za 3-4 godine kad kamate odu nazad na 4-5-6% onda hbga, drž nedaj…
ne znam ništa o kreditima, nikad ga nisam uzeo niti ću nadam se ikad, ali me zanima ova tvoja izjava… ša šta se desi ako uzmem fiksnu kamatu, ona se ne može poslije povisivati, zar ne?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



hm, da sad se zadužiš po 2% dok je jeftino,, a onda za 3-4 godine kad kamate odu nazad na 4-5-6% onda hbga, drž nedaj…
ne znam ništa o kreditima, nikad ga nisam uzeo niti ću nadam se ikad, ali me zanima ova tvoja izjava… ša šta se desi ako uzmem fiksnu kamatu, ona se ne može poslije povisivati, zar ne?
[/quote]
Koliko je meni poznato hrvatske banke ne nude zaduzivanje po fixnoj kamatnoj stopi. Ako se varam molim informaciju koja i koliko (ne u svrhu zaduzivanja). Hvala!

New Report

Close