Dionički indeksi na najvišim razinama u dvije i pol godine: Sve zbog jedne dionice

Naslovnica Forum Komentari članaka Dionički indeksi na najvišim razinama u dvije i pol godine: Sve zbog jedne dionice

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Njima kao da je krivo što promet i indeksi cvjetaju nošeni Krašem. Jedan dobronamjeran i sposoban srpski investitor učinio je za hrvatsko tržište kapitala više nego svi nesposobni fond menadžeri i nestručni analitičari zajedno uključujući financijski nepismene političare i medije koji stoje iza njih.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

malo su naši mirovinci dekintirani, političkim odlukama da preveliki dio ulažu u državne obveznice i tako održavaju svu nepotrebnu uhljebničku mašineriju učinili su ogromnu štetu, nadajmo se da će netko tome ipak stati na kraj, da će jednoga dana ipak pokrenuti tržište kapitala s preostalih 5-6 mlrd. slobodnog novca, valjda su već majketi snabdijeli sve kumove, susjede, prijatelje i rodbinu po dobrim cijenama,
čini mi se da su Podravku već pokrenuli a na mnogim drugima isto frcaju milijuni, nešto se ipak mijenja

Apsolutno točno, crveni šeširu!
Mirovinci trebaju shvatiti da su upravitelji imovine svojih članova i da njima služe, od njih plaću dobivaju, a ne sluge politike.
Neka, sve će se polako promijeniti. Socijalizam odumire i u svom posljednjem bastionu u Europi, Hrvatskoj.

Ti svi isti politicari koji gomilaju nekretnine kao faraoni, misleći da ce sezona vječno izvlačiti proračun. Postali smo neosocijalistickokvazikršćanskodemokratska tvorevina vazalnog oblika sa centrom u Brukalesu. Tehnologiju i imdustriju kao i razvijanje znanja imamo u tragovima. Poput tekuce vode na Marsu. Pa i lijepo im ide vec 30 godina. Krivi smo svi mi jer nas nema ni na biralištima ni na ulicama. Narod hrvatski je zombi nacija.


Njima kao da je krivo što promet i indeksi cvjetaju nošeni Krašem. Jedan dobronamjeran i sposoban srpski investitor učinio je za hrvatsko tržište kapitala više nego svi nesposobni fond menadžeri i nestručni analitičari zajedno uključujući financijski nepismene političare i medije koji stoje iza njih.

Bravo. Gola istina.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close