Novi zakon im je dao veće ovlasti: Evo tko vas sve osim policije može tražiti osobne dokumente

Naslovnica Forum Komentari članaka Novi zakon im je dao veće ovlasti: Evo tko vas sve osim policije može tražiti osobne dokumente

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Eto, šerifi dobili i svoju miliciju. Rastakanje države ide bez zastoja…

strašno, sad će komunalci upadati u stanove i igrati se šerifa!
ova država postaje kao divlji zapad, strašno, strašno!

ignore: one

Da mi dođe komunalni redar na vrata i želi me legitimirati dobija odmah tehnički nkaut . Kada i ako se probudi neka zove 112 . Toliko od mene po tom pitanju .

A sprdačine… opet se pretvaramo u milicijsku državu.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.


A sprdačine… opet se pretvaramo u milicijsku državu.

Kako mislis pretvaramo ???

Ne pretvaramo se . Policije je premalo u ovoj državi . Ako ti policajac kaže stani , onda staneš . Ako ti kaže stoj na glavi ti stojiš na glavi . Zato i je policajac . Tu nema rasprave . Da nema policije mi smo Kolumbijska favela za koji mjesec . Ali da ti lokalni klošar kome je ujak ili stric u poglavarstvu dođe izigravati šerifa tu je več malo drugačija priča . Nadam se da su toliko inteligentni da im neće padati na pamet da si uzimaju takve ovlasti . Imaju i previše posla kojeg neče odraditi nego okreču glavu na drugu stranu .


Ne pretvaramo se . Policije je premalo u ovoj državi . Ako ti policajac kaže stani , onda staneš . Ako ti kaže stoj na glavi ti stojiš na glavi . Zato i je policajac . Tu nema rasprave . Da nema policije mi smo Kolumbijska favela za koji mjesec . Ali da ti lokalni klošar kome je ujak ili stric u poglavarstvu dođe izigravati šerifa tu je več malo drugačija priča . Nadam se da su toliko inteligentni da im neće padati na pamet da si uzimaju takve ovlasti . Imaju i previše posla kojeg neče odraditi nego okreču glavu na drugu stranu .

Da, mene i tebe ce policajac sada vec po Bozinovicu i bez skole sa placom kikiriki dresirat ko tuljane, a ministri i ostali uhljebi nogu radit sto zele. A sada ce jos ovlastit jos uhljeba da nas i oni dresiraju. Prekrasno !!


Da mi dođe komunalni redar na vrata i želi me legitimirati dobija odmah tehnički nkaut . Kada i ako se probudi neka zove 112 . Toliko od mene po tom pitanju .

kada oni to uhodaju, biti ćeš sretan da sve završi pregledom OD, bez obilne večere i noćenja u tvom domu ako gospoda požele

Moram se složiti sa @Rexx-om. Da nema policije mi bi brzo postali kao gradovi meksičkih narko kartela, Balkan je to ipak. Ja bih policiju educirao da se ponašaju dostojanstveno i bez sile a kazne za napad na policiju bih maksimalno pooštrio. Na taj način policija bi uredovala snagom uvažavanja ili ako hoćete strahopoštovanja a ne snagom oružja i sile.

Zašto je to problem? Daš mu susjedovu osobnu kartu i ne moraš ga tuči.

no krasno, uz redovnu policiju sad imamo i lokalne paramilicije (nešto kao Libanon) za koje lokalni šerifi traže još veće ovlasti i da se preimenuju u lokalna policija pa će onda oni valjda legalno upadati u stanove, vršiti pretrese i hapsiti ljude, prava policijska država!!!!


no krasno, uz redovnu policiju sad imamo i lokalne paramilicije (nešto kao Libanon) za koje lokalni šerifi traže još veće ovlasti i da se preimenuju u lokalna policija pa će onda oni valjda legalno upadati u stanove, vršiti pretrese i hapsiti ljude, prava policijska država!!!!

Bozinovic punom parom uposljava miliciju i ne trazi uopce skolu … takvi ce bit najbolji. Poslusni a nece trazit placu, jer ovi skolovani policajci su mu ocito prepametni pa nece radit prljave poslove i jos traze primjerenu placu ….

New Report

Close