Sindikati upozoravaju da nove porezne olakšice osim dobrih imaju jednu veliku negativnu stranu

Naslovnica Forum Komentari članaka Sindikati upozoravaju da nove porezne olakšice osim dobrih imaju jednu veliku negativnu stranu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

e moj Krešimiru.. “Radnik će dobiti isto, ali će mu mirovina biti manja.” ……

pa mirovinu će dobit koliko bude ekipa odlučila, kad namiri sve povlaštene i sve koji dobivaju veću mirovinu od onih koji su proveli sve godine u radnom odnosu,,, a ne koliko je uplatio u mirovinski fond.

Da mirovina ima veze sa iznosom i duljinom uplate u fond, onda bi sve trebalo resetirati i izračunati sukladno tim parametrima, a toga nema do se sve ne uruši

samo budale računaju da će živjeti od mirovine

Dokle god 76.000 žena u trgovinama radi 7/24 tj. sub. i nedjeljom- bez prava na obitelj i društveni život i to kao JEDINA zemlja u centralnoj i zapadnoj Europi, sindikati i Krešo samo lažno moraliziraju.


e moj Krešimiru.. "Radnik će dobiti isto, ali će mu mirovina biti manja." ……

Da mirovina ima veze sa iznosom i duljinom uplate u fond, onda bi sve trebalo resetirati i izračunati sukladno tim parametrima, a toga nema do se sve ne uruši

Bug0 da je ikome cilj barem jednu stvar da odradi posteno bili bismo sretna nacija. Uhljebi samo grebu na nas racun, a mi budale neka hrmblamo i kimamo glavom. Kakav narod takve i institucije i na kraju i sama drzava 🙁

New Report

Close